Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną

1. Dzisiaj III Niedziela Wielkanocna – Niedziela Biblijna.
2. W przyszłą niedzielę – Dobrego Pasterza – dzień modlitw o powołania i początek Tygodnia Modlitw o Powołania. W naszej parafii o 10.00 uroczystość I Komunii Św. Bardzo prosimy o pozostawienie tej godziny Mszy św. tylko dla dzieci i najbliższych. 
3. Trwa miesiąc maj i nabożeństwo majowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy od poniedziałku do soboty: o 18.00 Msza św., po mszy Nabożeństwo Majowe. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca nabożeństwo również po Mszy św. wieczornej. Przez cały miesiąc maj zapraszamy do udziału o 21.00 w Apelu Maryjnym. 
4. Akcja Katolicka zaprasza w środę po Mszy św. wieczornej na plebanię wszystkich, którzy pragną głębiej poznawać prawdy naszej wiary.
5. W przyszłą niedzielę Mszą św. o 15.00 rozpocznie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Marka.
6. W zakrystii jest możliwość zapisania się na wyjazd na spotkanie młodych w LEDNICY, które odbędzie się 7 czerwca. Ilość miejsc ograniczona.
7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
8. Za ofiary złożone na potrzeby Caritas – 717zł , te składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
9. Nasz Parafialny Zespół Caritas któremu serdecznie dziękuję za dotychczasową pracę – w roku 2013 we współpracy z Caritas Diecezjalną pomagał 133 osobom. Wydano prawie pięć ton żywności na kwotę ponad 14 tysięcy zł. Wartość paczek świątecznych ze środków własnych i ofiarowanych przez parafian produktów to 2100zł.; Na obuwie i odzież przeznaczono 8400zł. Te inicjatywy możemy wspierać systematycznie, składając dobrowolne ofiary do skarbonek, które są na stałe zamontowane na filarach przy wejściu do kościoła. Możemy też ofiarować swój czas jako wolontariusz w PZC. Chętnych proszę o zgłaszanie się do ks. proboszcza. 
10. Świebodzińskie kino zaprasza na filmy: „Karol, który został świętym” oraz Niebo istnieje Naprawdę. Szczegóły na plakatach. 

Świebodzin 04.05.2014, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u