Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Adwentu

1. Dzisiaj III Niedziela Adwentu zwana niedzielą Radości – Gaudete. 
2. Przyszła niedziela będzie III niedzielą miesiąca. Taca zbierana podczas Mszy św. przeznaczona będzie na dogrzewanie naszego kościoła.
3. W przyszłą niedzielę na Os. Widok będzie możliwość skorzystania z sakramentu Pokuty i Pojednania.
4. Dzisiaj spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Marka rozpocznie się Mszą o 15.00. Natomiast kandydaci do s. bierzmowania z grupy ks. Rafała swoje spotkanie będą mieli w przyszłą niedzielę o godz. 15:00.
5. Dzisiaj dzień solidarności z kapłanami – seniorami naszej diecezji. Wesprzyjmy ich swoją ofiarą. Módlmy się za księży emerytów o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. 
6. W trzecim tygodniu Adwentu przeżywamy kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.
7. W środę po Mszy św. zapraszamy na kolejną katechezę w czasie której będziemy rozważać temat roku duszpasterskiego- Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię.
8. W czwartek na Mszę św. i spotkanie zapraszam PZC i osoby, które chciałyby służyć swoim czasem w tej wspólnocie.
9. Chorych, których nie odwiedzamy systematycznie, a chcieliby przyjąć sakramenty z racji świąt prosimy o zgłaszanie do środy.
10. Już dziś zapraszamy małżonków zwłaszcza srebrnych i złotych Jubilatów z rodzinami na Mszę św. w ich intencjach, która odbędzie się 28 grudnia o 12.00, w Święto Świętej Rodziny. W czasie Mszy obrzęd odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.
11. Do nabycia w zakrystii opłatki przy wyjściu z kościoła świece na wigilijny stół. Małe po 5 zł, duże po 12 zł. Przy ołtarzu MB do nabycia świąteczne kartki.
12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny i Niedziela .
13. Za ofiary złożone dzisiaj na tacę oraz te złożone na Pomoc Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie w ubiegłą niedzielę w kwocie 870zł. serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.

Świebodzin 14.12.2014, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u