Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Adwentu

1. Dzisiaj III Niedziela Adwentu zwana niedzielą Radości – Gaudete. 
2. Dzisiaj dzień solidarności z kapłanami – seniorami naszej diecezji. Módlmy się za księży emerytów o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.
3. W trzecim tygodniu Adwentu przeżywamy kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.
4. W środę zapraszamy na Mszę św. i kolejną katechezę n.t. wiary. 
5. Chorych, których nie odwiedzamy systematycznie, a chcieliby przyjąć sakramenty z racji świąt prosimy o zgłaszanie do środy.
6. Ze względu na przeżytą w październiku Renowację Misji Świętych nie będzie rekolekcji adwentowych, a we wtorek 18 grudnia zapraszamy do korzystania z Sakramentu Pokuty – od 8.00 do 9.00 i od 17.00 do 18.00.W tym dniu Roraty wyjątkowo o 18.00. Bardzo prosimy o zaplanowanie spowiedzi na ten dzień, gdyż w inne dni spowiadamy w sąsiednich parafiach. W Grodziszczu spowiedź we wtorek od 16.15 do 16.45. Na Widoku spowiedź w niedzielę 23 XII przed Mszą św.
7. Zachęcamy do udziału w Parafialnej Pielgrzymce do Wilna. Zapisy w zakrystii szczegóły u ks. proboszcza.
8. Już dziś zapraszamy małżonków zwłaszcza srebrnych i złotych Jubilatów z rodzinami na Mszę św. w ich intencjach, która odbędzie się 30 grudnia o 12.00, w święto Świętej Rodziny. W czasie Mszy obrzęd odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.
9. Do nabycia w zakrystii opłatki przy wyjściu z kościoła świece na wigilijny stół. Małe po 5 zł, duże po 12 zł.
10. Trwa akcja „Tak pomagam”. Przy wejściu do kościoła przygotowane są kosze na żywność dla najuboższych rodzin. Prosimy o trwałe produkty jak mąka, cukier, ryż, olej, słodycze. 
11. Za ofiary złożone dzisiaj na tacę, a przeznaczone na dogrzewanie naszego kościoła i te złożone na Pomoc Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie w ubiegłą niedzielę w kwocie 690 zł. serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.

Świebodzin 16.12.2012, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u