Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Adwentu

1. Dzisiaj III Niedziela Adwentu zwana Gaudete.
2. Dzisiaj dzień solidarności z kapłanami – seniorami naszej diecezji. Módlmy sie za księży emerytów o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.
3. W trzecim tygodniu Adwentu przeżywamy kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.
4. W środę zapraszamy na Mszę św. i kolejną katechezę o Kościele.
5. Nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę 17 grudnia o 19.00.
6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe. Święta będą piękniejsze, jeśli tak rozplanujemy prace, aby w pełni uczestniczyć w rekolekcjach. Msze św. z naukami o 9.00 i 18.00. Spowiedź w środę. Na widoku spowiedź w niedzielę 18.XII przed Mszą św.
7. Kancelaria parafialna w piątek czynna po Mszy św. Wieczornej.
8. Ks. Bp Diecezjalny Stefan Regmunt zaprasza na rekolekcje dla rolników i mieszkańców wsi, które odbędą się  w Rokitnie w dniach 15 – 18 grudnia.
9. Przy wyjściu z kościoła do nabycia  świece na wigilijny stół. Małe po 5 zł, duże po 12 zł.
10. Trwa  akcja „Rodzina Rodzinie”. Przy wejściu do kościoła przygotowane są kosze na żywność dla najuboższych rodzin . Prosimy o trwałe produkty jak mąka, cukier, ryż, olej, słodycze. Za już udzielone materialne wsparcie dziękujemy  firmom: Seco Warwick, Seco Warwick Thermal i społeczności PZSTiZ.
11. Po Mszy św. możliwość nabycia sianka na wigilijny stół przygotowanego    przez młodzież. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na wyjazd dzieci i młodzieży na zimowisko.
12. Jest wiele wolnych intencji. Prosimy o zamawianie Mszy św.
13. W przyszłą niedzielę, trzecią w miesiącu ofiary składane na tace przeznaczone są   wyjątkowo na dogrzewanie naszego kościoła.
14. W imieniu Sióstr i własnym dziękuję za życzliwe przyjecie Sióstr roznoszących opłatki na wigilijny stół, oraz ofiary złożone przy tej okazji.
15. Za ofiary złożone dzisiaj na tacę, a przeznaczone na Dom Księży Emerytów i te złożone na Pomoc Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie w ubiegłą niedzielę w kwocie 765  zł. serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.

Świebodzin 10.12.2011, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u