Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę Wielkiego Postu

1. Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu. Po Mszy św. o 10.30 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
2. Dzisiaj Imieniny obchodzi nasz wikariusz ks. Maciej. Życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej.
3. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30; dla młodzieży i dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o 17.00. W czasie Gorzkich Żali i po Drodze Krzyżowej zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
4. W poniedziałek o 17.00 zapraszamy do modlitwy różańcowej w ramach Nabożeństwa Medjugoryjskiego. Po Mszy spotkanie dotyczące pielgrzymki do Medjugorie.
5. W czwartek o 18.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie.
6. W tym tygodniu przypada I-szy piątek i sobota miesiąca. W piątek po Mszy św. nabożeństwo w intencjach wynagradzających. W sobotę przed Mszą św. modlitwa różańcowa w intencjach wynagradzających. Spowiedź z okazji I piątku codziennie przed Mszą św.; w piątek od 16.00.Kancelaria w piątek nieczynna.
7. Chorych odwiedzimy: ks. Mieczysław w sobotę od 7.00., ks. Maciej w sobotę od 9.30.
8. Przypominamy ofiarach na seminarium Duchowne w Paradyżu. Koperty podpisane imieniem, nazwiskiem i adresem prosimy składać na tacę lub w zakrystii.
9. W Wielkim Poście składamy ofiary na Jałmużnę Postną do skarbony przy ołtarzu M.B. nieustającej Pomocy. Te ofiary są materialnym zadośćuczynieniem za niezachowanie postów oraz brak wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątki. Ofiary przeznaczane są na cele charytatywne.
10. Codziennie o 15.00 zapraszamy na modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia. Tę modlitwę ofiarujemy w intencjach wynagradzających i o nawrócenie grzeszników. 
11. Przy obrazie M.B. Nieustającej Pomocy Siostry przygotowały kartki świąteczne z kopertami – pojedyncze po 60 gr., podwójne po 1,50 gr. Ofiary z kartek zostaną przeznaczone na zakup obrusów ołtarzowych.
12. Ks. Bp Ordynariusz zaprasza na Diecezjalną Pielgrzymkę do Włoch , która odbędzie się w dniach 7 do 14 maja. Szczegóły na plakatach.
13. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek przeznaczona na potrzeby misji.
14. Za ofiary złożone na remont organów -5200 zł- i składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 24.02.2013, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u