Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę Wielkiego Postu

1. Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu. Po Mszy św. o 9.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca. 
2. Odnowa w Duchu Św. zaprasza na jutro o 18.00 na Mszę św. i spotkanie modlitewne.
3. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek przed Mszą modlitwy w intencji powołań, w piątek po Mszy św. nabożeństwo w intencjach wynagradzających. W sobotę przed Mszą ranną modlitwa różańcowa w intencjach wynagradzających. Spowiedź z okazji I piątku codziennie przed Mszą św.; w piątek od 16.00.Kancelaria w piątek nieczynna.
4. Chorych odwiedzimy w sobotę od godz. 7.00.
5. W przyszłą niedziele Mszą św. o 15.00 rozpocznie się spotkanie kandydatów do bierzmowania – gr. ks. Rafała. 
6. Spotkanie dla osób dorosłych, które chciałyby przygotować się do S. Bierzmowania odbędzie się w czwartek o 18.00 w kościele.
7. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30; dla młodzieży i dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o 17.00. W czasie Gorzkich Żali i po Drodze Krzyżowej zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. W piątek Drogę Krzyżową o 17.30 prowadzi Międzyparafialny Chór  Adoramus.
8. Przypominamy ofiarach na seminarium Duchowne w Paradyżu. Koperty podpisane imieniem, nazwiskiem i adresem prosimy składać na tacę lub w zakrystii.
9. We wtorek po Mszy wieczornej Modlitwy do Św. Michała Archanioła , w środę Nowenna do M.B. Nieustające Pomocy; codziennie o 15.00 zapraszamy na modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia. Tę modlitwę ofiarujemy w intencjach wynagradzających i o nawrócenie grzeszników. 
10. Przy obrazie M.B. Nieustającej Pomocy Siostry przygotowały kartki świąteczne z kopertami. Ofiary z kartek zostaną przeznaczone na zakup paramentów liturgicznych.
11. Po Mszach św. zbiórka do puszek przeznaczona na potrzeby misji. 
12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; oprócz bieżących informacji z życia Kościoła, w Gościu Niedzielnym m.in. „Komunia dla rozwiedzionych. Dlaczego nie?”;”W poszukiwaniu zaginionych leków” W Niedzieli: „Polak, który wprowadził Kościół w świat mediów”;” Rodzina najwspanialszy wynalazek Boga”; „Antykoncepcja – nic dobrego”
13. Za ofiary składane na potrzeby parafii i na Seminarium Duchowne serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 01.03.2015, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u