Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę Wielkiego Postu.

1.Dzisiaj o 16.00 w naszym kościele Msza św. dla osób głuchych i niedosłyszących.
2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek przed Mszą adoracja i nabożeństwo w intencji powołań; w piątek nabożeństwo ku czci NSPJ; w sobotę o 8.30 różaniec w intencjach wynagradzających. Spowiedź z okazji I piątku codziennie przed Mszą św.
3. W czwartek po Mszy św. zapraszamy na spotkanie PZC
4. Chorych ks. Leopold odwiedzi w piątek i sobotę od 9.00, ks. Darek w sobotę od 8.00.
5. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania z kl. I szkoły średniej : gr. I w poniedziałek o 17.00, gr. II o 18.00, gr. III w czwartek o 17.00.
6. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.15; dla dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o 17.00. W czasie Gorzkich Żali zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
7. Przypominamy ofiarach na seminarium Duchowne w Paradyżu. Koperty podpisane imieniem ,nazwiskiem i adresem prosimy składać na tacę lub w zakrystii.
8. W Wielkim Poście składamy ofiary na Jałmużnę Postną do skarbony przy ołtarzu M.B. nieustającej Pomocy. Te ofiary są materialnym zadośćuczynieniem za niezachowanie postów oraz brak wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątki. Ofiary przeznaczane są na cele charytatywne.
9. Od poniedziałku do soboty przed Mszą św. wieczorną zapraszamy na modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia. Tę modlitwę ofiarujemy w intencjach wynagradzających i o nawrcenie grzeszników. Natomiast w środę po Mszy św. zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Prosimy o pisemne składanie intencji do skrzynki przy obrazie Matki Bożej. Msza św. w intencji czcicieli MB Nieustającej Pomocy wieczorem w każdą pierwszą środę miesiąca.
10. Zapraszamy we wtorki o 17.00 w piątki o 18.00 na katechezy głoszone przez Wspólnotę Neokatechumenalną.
11. Duszpasterstwo Rodzin zaprasza do Rokitna od 12 do 14 marca na rekolekcje dla małżonków odnawiające więzi małżeńskie. Szczegóły na plakacie.
12. Z parafii Łagów organizowana jest pielgrzymka do Rzymu w dniach 27.06 do 7.07. Szczegóły na plakatach.
13. W imieniu Caritas Diecezji Ziel.- Gorzowskiej, prosimy bardzo o włączenie się w akcję: 1% podatku na Caritas .Szczegóły na ulotkach , które prosimy wziąć przy wyjściu z kościoła.
14. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na cele misyjne.
15. Za ofiary składane na potrzeby parafii i dzisiaj składane na cele misyjne serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 28.02.2010, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u