Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę Postu

1. Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 9.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
2. Spotkanie Grupy Odnowy w Duchu Świętym w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
3. W czwartek po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie Biblijne.
4. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30; dla młodzieży i dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o 17.00. W czasie Gorzkich Żali i po Drodze Krzyżowej zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
5. Schola parafialna zaprasza na swoje próby w każdą sobotę o godz. 11:00. Zapraszamy na to spotkanie dzieci i młodzież, która chciałaby posługiwać swym głosem w naszej wspólnocie.
6. W naszej diecezji odbywa się peregrynacja Krzyża i Ikony ŚDM. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w środę 24 lutego. O 17.30 – Powitanie Krzyża i Ikony pod figurą Chrystusa Króla Procesja do sanktuarium 18.30 – Msza św. i czuwanie modlitewne. Przypominamy i prosimy o przyjęcie do swoich domów młodzieży w dniach 20 do 25 lipca w ramach ŚDM. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do nas – księży.
7. Przypominamy ofiarach na seminarium Duchowne w Paradyżu. Koperty podpisane imieniem, nazwiskiem i adresem prosimy składać na tacę lub w zakrystii.
8. We wtorek po Mszy wieczornej Modlitwy do Św. Michała Archanioła, w środę Nowenna do M.B. Nieustające Pomocy; od niedzieli do piątku o 15.00 zapraszamy na modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia. Tę modlitwę ofiarujemy w intencjach wynagradzających i o nawrócenie grzeszników.
9. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek przeznaczona na potrzeby misji.
10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
11. Za ofiary złożone na remont kościoła i na Seminarium Duchowne serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 21.02.2016, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u