Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę po narodzeniu Pańskim

1. Dzisiaj II Niedziela po Narodzeniu Pańskim. W czasie Mszy o 12.00 Jasełka w wykonaniu uczniów Katolickiego Zespołu Edukacyjnego.
2. We wtorek uroczystość Objawienia Pańskiego – święto nakazane, istnieje obowiązek uczestniczenia we Mszy św. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Podczas Mszy poświęcenie kredy i kadzidła. Prosimy o pobranie jednego kompletu na rodzinę .Wierni na drzwiach swoich domów i mieszkań pobłogosławioną kredą piszą „K + M +B 2014” (od tradycyjnie przekazywanych imion Trzech Króli: Kacpra, Melchiora i Baltazara) lub „C + M + B 2014” (od łac. Christus mansionem benedicat – Niech Chrystus błogosławi to mieszkanie). Jest to zewnętrzny wyraz naszej wiary. Kadzidło należy spalić w domu. Wyrażamy przez to pragnienie, aby nasze modlitwy wznosiły się do Boga jak pachnące kadzidło. 
3. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie opłatkowe Odnowy w Duchu Św.
4. W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia. 
5. W czasie kolędy Msza św. od poniedziałku do piątku o 7.00 i 9.00, w sobotę o 9.00 i 18.00. Kancelaria czynna w środę od 10.00 do 11.00 oraz w sobotę (według potrzeby) po Mszy św. wieczornej. 
6. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o 15.00 zapraszamy Kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Marka.
7. Do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny. 
8. Za ofiary składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
9. Trwa Wizyta Duszpasterska zwana Kolędą. Proszę pamiętać o przygotowaniu stołu nakrytego białym obrusem, na nim krzyż, świece, woda święcona,(dostępna w zakrystii) kropidło. Dzieci i młodzież proszę o przygotowanie zeszytów z katechezy.
Kolęda ma charakter duszpasterski. Kapłan modli się za rodzinę i o błogosławieństwo dla niej na cały rok. Dzieli się bieżącymi sprawami ale i chętnie wysłucha uwag swoich wiernych. W tym roku również przy okazji kolędy w każdej rodzinie pozostawimy kopertę z nadrukiem „OFIARA NA SEMINARIUM”. Koperty podpisane imieniem nazwiskiem oraz adresem Rodziny, z dobrowolną ofiarą proszę składać na tacę lub w zakrystii w dogodnym dla siebie czasie do Wielkanocy. 
Kolędę rozpoczynamy o 15.30, w sobotę od 10.00. W tym roku każdy kapłan zaczyna kolędę od początkowych numerów i klatek w bloku. 

Świebodzin 4.01.2015, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u