Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę Adwentu

1. Dzisiaj II Niedziela Adwentu. 
2. We wtorek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Rozpoczęcie Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia.
3. Zapraszamy na RORATY od poniedziałku do piątku o 6.00 i 17.00 w sobotę o 9.00.W związku z tym Msze św. od poniedziałku do piątku o 6.00, 9.00 i 17.00. Sobota i niedziela bez zmian.
4. W czwartek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy Wolontariuszy ŚDM; w piątek na spotkanie popielgrzymkowe uczestników pielgrzymki do Częstochowy.
5. Do nabycia świece na wigilijny stół. Małe po 5 zł, duże po 12 zł. oraz kartki świąteczne.
6. Do przyszłej niedzieli trwać będzie akcja Caritas „Tak pomagam”. Przy wejściu do kościoła przygotowane są kosze na żywność dla najuboższych rodzin . Prosimy o trwałe produkty jak mąka, cukier, ryż, olej, słodycze. 
7. W tym tygodniu siostry zakonne będą roznosiły do naszych domów pobłogosławione opłatki na wigilijny stół w następującym porządku: Poniedziałek 7.XII – ul. Północna, Strzelecka, Łęgowska; środa 9.XII –ul. Żymierskiego ; czwartek 10.XII – ul. 30 Stycznia, Kawaleryjska; piątek 11.XII – ul. Górna, Wiejska; sobota 12.XII – ul. Głowackiego, Walki Młodych, Wałowa, Okrężna
8. W przyszłą niedzielę, trzecią w miesiącu ofiary składane na tace przeznaczone będą na remont naszego kościoła. 
9. Dzisiaj p o Mszy św. zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie.
10. W Gościu Niedzielnym art. Mahomet spotyka Jezusa; Jak Dąbrówka Mieszka Nawróciła. W Niedzieli Poczta niebo – o listach do Św. Jana Pawła II.
11. Za ofiary składane na potrzeby parafii serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.
12. Komunikat Bpa Stefana Regmunta. 23 listopada br. Ojciec Święty Franciszek mianował nowego Biskupa Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. Został nim dotychczasowy Biskup Pomocniczy Tadeusz Lityński. Ingres Biskupa Tadeusza Lityńskiego i oficjalne objęcie przez Niego urzędu Biskupa Diecezjalnego odbędzie się 5 stycznia 2016 roku o godz. 11.00 w katedrze gorzowskiej. Otoczcie Go modlitwą i wspierajcie na tej jakże odpowiedzialnej, niełatwej drodze pasterskiej. Podpisał +Stefan Regmunt Administrator Apostolski Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej.

Świebodzin 06.12.2015, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u