Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu. Dzisiaj o 16.00 w naszym kościele Msza św. dla osób głuchych i niedosłyszących.
2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 10.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
3. W piątek  uroczystość Zwiastowania Pańskiego.  Dzień Świętości życia. Podczas wieczornej Mszy św. odbędzie się obrzęd odnowienia przyrzeczenia Duchowej Adopcji. Zapraszamy osoby z ubiegłego roku jak i chętnych, którzy chcieliby podjąć dzieło Duchowej Adopcji.
4. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30; dla dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o 17.00. W czasie Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
5. Przypominamy ofiarach na seminarium Duchowne w Paradyżu. Koperty podpisane imieniem, nazwiskiem i adresem prosimy składać na tacę lub w zakrystii.
6. W Wielkim Poście składamy  ofiary na Jałmużnę Postną do skarbony przy ołtarzu M.B. nieustającej Pomocy. Te ofiary są materialnym zadośćuczynieniem za niezachowanie postów oraz brak wstrzemięźliwości od  pokarmów  mięsnych  w piątki.  Ofiary przeznaczane są na cele charytatywne.
7. Akcja Katolicka zaprasza na rozważania pt. Dekalog –  zniewoleniem czy wyzwoleniem człowieka. Spotkanie odbędzie się w środę po Mszy św. wieczornej na plebanii.
8. W czwartek po Mszy św. wieczornej również na plebanii zapraszamy na Spotkanie z Biblią.
9. Kolejny pogrzeb Dzieci utraconych odbędzie się 26 marca. Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się  o 14.30  w kaplicy na cmentarzu komunalnym.
10. Od poniedziałku do soboty przed Mszą św. wieczorną zapraszamy na modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia. Tę modlitwę ofiarujemy w  intencjach wynagradzających i o nawrócenie grzeszników. Natomiast w środę po Mszy św. zapraszamy  na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o pisemne składanie intencji do skrzynki przy  obrazie Matki Bożej.
Msza św. w intencji czcicieli MB Nieustającej Pomocy wieczorem w każdą pierwszą środę miesiąca. 
11. Przy ołtarzu  bocznym można zapisywać się na książkę pt. Cuda zdziałane za wstawiennictwem Jana Pawła II. Cena 20 zł.
12. Dzisiaj po Mszy św.  zbiórka do puszek  przeznaczona na potrzeby parafii w Irkucku gdzie pracuje goszczący u nas ks. dr Wojciech Miłek. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na remont dachu naszego kościoła.
13. Za ofiary składane na potrzeby parafii i dzisiaj składane na cele misyjne serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin  20.03.2011 r., Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u