Ogłoszenia Duszpasterskie na I Niedzielę Wielkiego Postu

1. Dzisiaj I Niedziela Wielkiego Postu. W przyszłą niedzielę po Mszy o 10.30 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
2. W przyszłą niedzielę  Msza św. o 12.00 w intencji ks. Macieja z okazji Imienin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
3. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30; dla młodzieży i dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o 17.00. W czasie Gorzkich Żali i po Drodze Krzyżowej zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
4. Rekolekcje Wielkopostne dla młodzieży odbędą się od 4 do 6 marca; dla dorosłych od 17 do 20 marca.
5. W środę po Mszy św. wieczornej Akcja Katolicka zaprasza na kolejną katechezę.
6. Młodzież, które chce pogłębić swoja wiarę zapraszamy również w środę na spotkanie informacyjne w duchu oazowym. 
7. Przypominamy  o składaniu ofiar na Seminarium Duchowne w Gościkowie –Paradyżu w kopertach, które pozostawiliśmy w każdej rodzinie w czasie kolędy. Rodzinom, które już złożyły ofiarę serdecznie dziękujemy.
8. W Wielkim Poście składamy również  ofiary na Jałmużnę Postną do skarbony przy ołtarzu M.B. nieustającej Pomocy. Te ofiary są materialnym zadośćuczynieniem za niezachowanie postów oraz brak wstrzemięźliwości od  pokarmów  mięsnych  w piątki.  Ofiary przeznaczane są na cele charytatywne.
9. Przy obrazie M.B. Nieustającej Pomocy Siostry przygotowały kartki świąteczne z kopertami – pojedyncze po 60 gr., podwójne po 1,50 gr. Ofiary z kartek zostaną przeznaczone na zakup paramentów liturgicznych.
10. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na cele misyjne. 
11. Zachęcamy do  lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in. Jak rezygnowali papieże, Ile waży grzech ciężki, Dziecko ojca Pio. W Niedzieli: Wróćmy do Mszy św., Post-  po co?
12. Za ofiary  dzisiaj złożone na remont organów i te składane na potrzeby parafii i inne cele  serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 17.02.2013, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

 

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u