Ogłoszenia Duszpasterskie na I Niedzielę Wielkiego Postu

1. Dzisiaj I Niedziela Wielkiego Postu. Po Mszy o 10.30 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
2. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30; dla młodzieży i dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o 17.00. W czasie Gorzkich Żali i po Drogi Krzyżowej zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
3. Jutro na Mszę św. wieczorną i spotkanie zapraszamy Apostolat Maryjny.
4. W środę po Mszy św. wieczornej Akcja Katolicka zaprasza na kolejną katechezę.
5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek przed Mszą adoracja i nabożeństwo w intencji powołań;  w piątek nabożeństwo ku czci NSPJ; w sobotę o 8.30 różaniec w intencjach wynagradzających. Spowiedź z okazji I piątku codziennie przed Mszą św. 
6. Chorych odwiedzimy : ks. Mieczysław w piątek i w sobotę  jak w ubiegłym miesiącu Ks. Jan w sobotę od 9.30.
7. W czwartek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i spotkanie zapraszam katechetów.
8. W Wielkim Poście składamy  ofiary na Jałmużnę Postną do skarbony przy ołtarzu M.B. nieustającej Pomocy. Te ofiary są materialnym zadośćuczynieniem za niezachowanie postów oraz brak wstrzemięźliwości od  pokarmów  mięsnych  w piątki.  Ofiary przeznaczane są na cele charytatywne.
9. Przypominamy również o składaniu ofiar na Seminarium Duchowne w Gościkowie –Paradyżu w kopertach, które pozostawiliśmy w każdej rodzinie w czasie kolędy. Rodzinom, które już złożyły ofiarę serdecznie dziękujemy.
10. Przy obrazie M.B. Nieustającej Pomocy Siostry przygotowały kartki świąteczne z kopertami – pojedyncze po 60 gr., podwójne po 1,50 gr. Ofiary z kartek zostaną przeznaczone na zakup obrusów ołtarzowych.
11. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na cele misyjne. 
12. Za ofiary  złożone a remont dachu w kwocie 5200 zł, te składane na potrzeby parafii i inne cele  serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać! 

Świebodzin 26.02.2012, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u