Ogłoszenia Duszpasterskie na I Niedzielę Wielkiego Postu

1. Dzisiaj I Niedziela Wielkiego Postu
2. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30; dla dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o 17.00. W czasie Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
3. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania; kl. I szkoły średniej dzisiaj o  18.00; kl. II gimnazjum we wtorek o 18.00; kl. III gimnazjum środa o 18.00.
4. W tym roku z racji Peregrynacji Obrazu Jezusa Miłosiernego i Misji Świętych, które odbędą się w dniach 8 do 15 maja w W. Poście. nie będzie rekolekcji dla dorosłych Rekolekcje dla młodzieży w dniach 4 do 6 kwietnia.
5. W Wielkim Poście składamy  ofiary na Jałmużnę Postną do skarbony przy ołtarzu Matki Bożej nieustającej Pomocy. Te ofiary są materialnym zadośćuczynieniem za niezachowanie postów oraz brak wstrzemięźliwości od  pokarmów  mięsnych w piątki.  Ofiary przeznaczane są na cele charytatywne.
6. Przypominamy również o składaniu ofiar na Seminarium Duchowne w Gościkowie –Paradyżu w kopertach, które pozostawiliśmy w każdej rodzinie w czasie kolędy. Rodzinom, które już złożyły ofiary serdecznie dziękujemy.
7. Dzisiaj Mszą św. o 18.00 w naszym kościele  rozpoczyna się  kurs  przedmałżeński.
8. Dzisiaj na Mszę św. i spotkanie zapraszamy także kandydatów do bierzmowania z kl. I szkoły średniej.
9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na cele misyjne. W naszej parafii będziemy gościć ks. Wojciecha Miłka, który pracuje w Irkucku na Syberii. W czasie Mszy św. będzie głosił kazanie,
a po Mszach będzie zbierał ofiary na potrzeby swojej parafii. Z tego powodu taca na remont dachu będzie zbierana wyjątkowo w czwartą niedzielę miesiąca.
10. Za ofiary składane na potrzeby parafii i inne cele  serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin  13.03.2011, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u