Ogłoszenia Duszpasterskie na I Niedzielę Adwentu

1. Dzisiaj I Niedziela Adwentu, rozpoczynamy nowy rok liturgiczny.
2. Od jutra Msza św. wieczorna do piątku o 17.00, w sobotę i niedzielę o 18.00.
3. Wraz z okresem Adwentu przeżywać będziemy Msze św. o NMP– RORATY. Zapraszamy w miarę możliwości wszystkich parafian, a zwłaszcza najmłodszych z lampionami codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.00., w soboty o 9.00.
4. Przypominamy, że z racji Renowacji Misji Świętych, które odbyły się w październiku nie będzie rekolekcji adwentowych. Niech owocem renowacji będzie systematyczny udział w niedzielnej Mszy, w roratach i spowiedzi. Przedświąteczna odbędzie się po III Niedzieli Adwentu.
5. We wtorek wsp. św. Barbary, w sobotę uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Na Mszy św. o 9.00 poświecenie medalików zwłaszcza dzieciom kl. II.
6. W czwartek 6 grudnia wspomnienie św. Mikołaja. Zapraszamy na Mszę św. Roratnią po której odbędzie się spotkanie ze św. Mikołajem. Rodziców prosimy o przygotowanie podpisanych imieniem i nazwiskiem paczek i dostarczenie ich do czwartku przed Mszą do zakrystii.
7. We wtorek na Mszę św. i spotkanie zapraszam Parafialną Radę Duszpasterską
8. W środę AK zaprasza na Mszę św. i kolejną katechezę o wierze.
9. Spotkanie kandydatów do bierzmowania – gr. ks. Mieczysława – rozpocznie się w przyszłą niedzielę Mszą o 15.00.
10. W tym tygodniu siostry zakonne będą roznosiły do naszych domów pobłogosławione opłatki na wigilijny stół: w sobotę 8 XII :
– ul Os. Widok bloki 12 – 28;
– w niedzielę 9 XII Grodziszcze.
11. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek pół godziny przed Mszą św. adoracja N.S. W czwartek modlimy się w intencji powołań, w piątek po Mszy św. adoracja w intencjach wynagradzających NSPJ. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą św. 
12. Kolejny raz przyłączamy się do akcji przedświątecznej organizowanej przez Caritas. Rozprowadzane są świece na wigilijny stół w cenie 5 zł. małe i 12 zł. duże. Natomiast od 9 do 16 grudnia trwała będzie akcja „Tak pomagam”. Przy wejściu do kościoła przygotowane będą kosze na żywność dla najuboższych rodzin . Prosimy o trwałe produkty jak mąka, cukier, ryż, olej, słodycze. 
13. Bardzo prosimy o zapisywanie się na pielgrzymkę do Wilna. Termin 1 do 5 maja 2013r, koszt około 650zł.Szczegółowe informacje u ks. proboszcza.
14. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie org. Przed Zimowiskiem w Karpaczu.
15. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie.
16. Za ofiary składane na potrzeby parafii, serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 02.12.2012, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u