Ogłoszenia Duszpasterskie na Drugi Dzień Bożego narodzenia

1. Dzisiaj święto św. Szczepana – drugi dzień w oktawie świąt Narodzenia Pańskiego.
2. Jutro święto św. Jana Apostoła. 
3. Apostolat Maryjny zapraszamy jutro na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Po Modlitwie spotkanie opłatkowe.
4. W niedzielę po Mszy św. o 10.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca .
5. W niedzielę święto Św. Rodziny. Patronalne Święto Rodzin Katolickich. Zapraszamy na Msze św. całymi rodzinami. Na Mszę św. o 12.00 szczególnie zapraszamy srebrnych i złotych Jubilatów. W czasie Mszy w intencji Jubilatów obrzęd odnowienia przyrzeczeń małżeńskich przez wszystkich małżonków.
6. W niedzielę o 16.00 na plebanii spotkanie opłatkowe Akcji Katolickiej, Parafialnej Rady Duszpasterskiej, Parafialnego Zespołu Caritas oraz Zelatorek Róż Żywego Różańca.
7. W piątek rozpoczynamy Wizytę Duszpasterska zwaną Kolędą. Prosimy pamiętać o przygotowaniu stołu nakrytego białym obrusem, na nim krzyż, świece, woda święcona, kropidło. Dzieci i młodzież prosimy o przygotowanie zeszytów z katechezy.
Kolęda ma charakter duszpasterski. Kapłan modli się za rodzinę i o błogosławieństwo dla niej na cały rok. Dzieli się bieżącymi sprawami ale i chętnie wysłucha uwag swoich wiernych. W tym roku również przy okazji kolędy w każdej rodzinie pozostawimy kopertę z nadrukiem „OFIARA NA SEMINARIUM”. Koperty podpisane imieniem nazwiskiem oraz adresem Rodziny, z dobrowolną ofiarą proszę składać na tacę lub w zakrystii w dogodnym dla siebie czasie do Wielkanocy. 
Porządek kolędy w najbliższych dniach:
– piątek 28.XII od 15.30 – JP II, Strzelecka, Okrężna(jeden kapłan -ul. Strzelecka, Okrężna ; drugi kapłan- pl. Jana Pawła II- parzyste ; trzeci kapłan -pl. Jana Pawła II – nieparzyste
– sobota 29.XII od 10.00 – Wojska Polskiego, Młyńska (jeden kapłan -Wojska Polskiego od 15 – 41; drugi kapłan -Młyńska od 15 do końca i Młyńska parzyste; trzeci kapłan -Wojska Polskiego 1-13 i Młyńska 1 – 13
8. W czwartek i piątek nie będzie Mszy św. wieczornej. Kancelaria czynna w sobotę po Mszy św. wieczornej.
9. Za ofiary złożone w Wigilię na Dom Samotnej Matki, dziś na Instytut Filozoficzno-Teologiczny i te złożone przy zakupie świec i opłatków na wigilijny stół serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 26.12.2012, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u