Ogłoszenia Duszpasterskie na Drugi Dzień Bożego narodzenia

1. Dzisiaj święto św. Szczepana – drugi dzień w oktawie świąt  Narodzenia Pańskiego.
2. Jutro święto św. Jana Apostoła. Na Mszę św. o 9.00 i spotkanie opłatkowe zapraszamy Apostolat Maryjny. Natomiast na Mszę św. o 17.00 i spotkanie opłatkowe zapraszam Akcję Katolicką, PZC i Parafialną Radę Duszpasterską. Jutro swoje spotkanie ma także Odnowa w Duchu św.
3. W sobotę św. Sylwestra papieża-ostatni dzień starego roku. O 18.00  zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne.
4. W niedzielę uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.- Nowy Rok. Światowy dzień modlitw o pokój. Nie będzie  Mszy św. o 7.00, pozostałe Msze jak w niedzielę. Po Mszy św. o 10.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
5. W Nowy Rok Imieniny i Urodziny obchodzi nasz wikariusz ks. Mieczysław. Na Mszę św. w  intencji solenizanta zapraszamy 1 stycznia o 12.00.
6. W środę rozpoczynamy Wizytę Duszpasterska zwaną Kolędą. Prosimy pamiętać o przygotowaniu stołu nakrytego białym obrusem, na nim krzyż, świece, woda święcona, kropidło. Dzieci i młodzież prosimy o przygotowanie zeszytów z katechezy.
Kolęda ma charakter duszpasterski. Kapłan modli się za rodzinę i o błogosławieństwo dla niej na cały rok. Dzieli się bieżącymi sprawami ale i chętnie wysłucha uwag swoich wiernych. W tym roku również przy okazji kolędy w każdej rodzinie pozostawimy kopertę z nadrukiem „OFIARA NA SEMINARIUM”. Koperty podpisane imieniem nazwiskiem oraz adresem Rodziny, z dobrowolną ofiarą proszę składać na tacę lub w zakrystii  w dogodnym dla siebie czasie do Wielkanocy.
Porządek kolędy w najbliższych dniach:
środa 28.XII od 15.30 – jeden  kapłan  Boczna 1; drugi kapłan Konarskiego 1 i 3; trzeci kapłan Konarskiego 10.               
czwartek 29.XII od 15.30 – jeden kapłan Boczna 3; drugi kapłan Konarskiego 5 i Konarskiego domki( bez domów leżących przy ulicy Świerczewskiego); trzeci kapłan Konarskiego 6 i 12.
piątek 30.XII od 15.30  – pierwszy kapłan Konarskiego 14; drugi kapłan Konarskiego 2A, 19 i 21; trzeci kapłan 1Maja (cała ulica).W tym roku rozpoczynamy od ostatnich klatek w bloku i ostatnich numerów w domkach.      
7. W czasie kolędy  od środy do piątku nie będzie Mszy św. wieczornej.
W najbliższych dniach  jest wiele intencji wolnych , prosimy o zamawianie Mszy św.  
8. Za ofiary złożone w Wigilię na Dom Samotnej Matki, dziś na Instytut Filozoficzno-Teologiczny i te złożone przy zakupie świec i opłatków na wigilijny stół serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!.

Świebodzin 26.12.2011, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u