Ogłoszenia Duszpasterskie na IX Niedzielę Zwykłą

 1. Dzisiaj Po Mszy o 9.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

 2. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Dzisiaj procesja eucharystyczna po Mszy św. o 12.00. Do czwartku Msza św. wieczorna o 18.00 połączona z nabożeństwem i procesją Eucharystyczną. W czwartek zakończenie Oktawy. Po procesji błogosławieństwo wianków i ziół.

 3. Dziękujemy za przygotowanie ołtarza na Boże Ciało przedstawicielom Akcji Katolickiej : Stanisławie i Waldemarowi Zahorskim, Dorocie i Robertowi Michałowi Ziach, Stanisławowi Rusinowskiemu, starszym ministrantom oraz siostrom zakonnym.

 4. We wtorek ostatnie Nabożeństwo majowe i Apel. Od środy Nabożeństwa do NSPJ.

 5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy do modlitwy w intencji powołań, w piątek uroczystość NSPJ, w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi. Spowiedź codziennie przed Mszą św. Chorych ks. Rafał i ks. Marek odwiedzą w piątek i sobotę od 7.00. W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 6. Spotkanie Odnowy w D. Św. w poniedziałek, grupy Biblijnej w czwartek po Mszy wieczornej.

 7. W piątek po Mszy św. wieczornej obowiązkowe spotkanie osób wyjeżdżających na spotkanie młodych w Lednicy.

 8. Ks. Bp Diecezjalny zaprasza do udziału w Diecezjalnych i Wojewódzkich Obchodach jubileuszu 1050 rocznicy Chrztu Polski. Uroczystość odbędzie się 18 czerwca w Międzyrzeczu. Organizujemy wyjazd autokarem. Zapisy w zakrystii. Wyjazd o 9.30 powrót około 16.00. Koszt przejazdu 15 zł.

 9. Dzisiaj o 16.00 zapraszamy na koncert dyplomowy naszej parafianki Adrianny Wilke z muzykami z Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 10. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się 10 czerwca o 19.00 w naszym kościele.

 11. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Bóg zapłać! W przyszła niedzielę w całej Polsce zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.

Wszystkim Parafianom i gościom życzymy pięknego tygodnia, a błogosławieństwo płynące z ofiary Eucharystii niech nas w dobrem umacnia.

Świebodzin 29.05.2016 Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

KOMUNIKAT DO KAPŁANÓW I WIERNYCH

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u