Ogłoszenia Duszpasterskie na IX Niedzielę Zwykłą

 1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Dzisiaj z racji I-szej niedzieli miesiąca procesja eucharystyczna po Mszy św. o 12.00. Do czwartku Msza św. wieczorna o 18.00 połączona z nabożeństwem i procesją Eucharystyczną. W czwartek zakończenie Oktawy. Po procesji błogosławieństwo wianków i ziół.
 2. Dziękujemy za przygotowanie ołtarza na Boże Ciało przedstawicielom Akcji Katolickiej – Anie i Edwardowi Kyć, Wiesławie i Piotrowi Stefanowskim, Adamowi Roszyk, Stanisławie, Waldemarowi i Tomkowi Zahorskim, Wioletcie i Rafałowi Zańko, Dorocie i Robertowi Ziach, Jerzemu Kucharskiemu, siostrom zakonnym, a także firmie NITOR państwa Wiśniewskich za podarowany chleb.
 3. W środę wspomnienie bł. Marii Karłowskiej – patronalne święto Sióstr Pasterek. Z racji święta życzymy obfitości łask Bożych.
 4. W piątek uroczystość NSPJ.W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca N.M.P.
 5. W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 6. W przyszłą niedzielę rocznica I Komunii św. dzieci kl. IV. Próba w piątek o 16.00, spowiedź o 17.00.
 7. Zachęcamy do zmierzenia się z szlakiem pieszym pielgrzymim prowadzącym na Jasną Górę w dniach 1-12 sierpnia. Pielgrzymka Piesza to nie tylko przygoda z Bogiem i Jego Matką, ale również radość odkrywania bogactwa człowieka. Pierwsze spotkanie organizacyjne w przyszłą niedzielę 10 czerwca o 19.00.
 8. W przyszłą niedzielę Mszą o 15.00 rozpocznie się obowiązkowe spotkanie dla rodziców i młodzieży przygotowującej się do s. bierzmowania.
 9. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się 15 czerwca o 19.00 w naszej parafii. Zapisy tylko przez stronę internetową.
 10. Od 11 do 17 czerwca trwać będą diecezjalne obchody ku czci MB Rokitniańskiej. Szczegóły na plakacie. W ramach formacji młodzieży do s. bierzmowania 16 VI obowiązkowy wyjazd do Rokitna na DDM- koszt 20zł. Na centralne uroczystości 17.VI zapraszamy wszystkich chętnych. Wyjazd autokarem 17 VI o 10.15 parking przy Netto. Koszt przejazdu 10 zł. Zapisy w zakrystii.
 11. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej, w przyszłą niedzielę na potrzeby KUL i IFT w Zielonej Górze. Dziękujemy także za ofiary składane na potrzeby parafii. Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i gościom życzymy pięknego tygodnia, a błogosławieństwo płynące z ofiary Eucharystii niech nas w dobrem umacnia.

 

Świebodzin 03.06.2018   r.                                               Proboszcz   Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u