OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA IV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

  1. Dzisiaj IV Niedziela Zwykła – jednoczenie ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO-     błogosławieństwo i procesja ze świecami– Dzień Życia Konsekrowanego. Naszym siostrom dziękujemy za posługę i składamy serdeczne życzenia B. bł. i opieki M. Bożej. 
  2. W poniedziałek Św. Błażeja patrona od chorób gardła. Po Mszy obrzęd błogosławieństwa świecami; w środę  wspomnienie św. Agaty- po Mszy poświęcenie chleba,  i soli.           Chleb i sól  św. Agaty od ognia ustrzeże chaty. Św. Agata pożary zgniata.
  3. W poniedziałek o 10.00 rodziców dzieci komunijnych z SP 2  prosimy o pomoc w demontażu dekoracji świątecznych.
  4. W tym tygodniu I-szy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek o 17.30 adoracja NS i modlitwy w intencji powołań; w piątek po Mszy wieczornej nabożeństwo w intencjach wynagradzających NSPJ.
  5. Msze św. od poniedziałku do piątku o 7.00 i 18.00, w sobotę o 9.00 i 18.00. Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00; w środę od 10.00 do 11.00. W poniedziałek modlitwy do św. Józefa; we wtorek po Mszy wieczornej Nowenna do św. Michała Arch.; w środę  Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy; w czwartek pół godziny przed Mszą wieczorną adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek przed Mszą o 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  6. W przyszłą niedziele po Mszach zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów w naszej diecezji. Za ofiary dzisiaj złożone, a przeznaczone na zakony kontemplacyjne, składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
  7. Do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela. A w nich : Procesja z gromnicami; Władysław pierwszy wawelski; Komu można odmówić Komunii św.?. Co znaczy „oczyszczenie Maryi”? Dobra święta.
  8. W czwartek zakończyliśmy wizytę duszpasterską – Kolędę. Jednym z zadań, które rodzi się z kolędowych spostrzeżeń jest ciągle potrzeba modlitwy i ofiar w intencji nawrócenia grzeszników. Wobec wielu zaniedbań moralnych i religijnych w rodzinach prosimy o modlitwę w tych intencjach i zapraszamy do wspólnej modlitwy w różnych formach nabożeństw w naszym kościele. Rodzinom, które przyjęły kapłanów i przyniesione przez nich błogosławieństwo, za życzliwość i religijną atmosferę podczas wizyty  serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również za złożone przy tej okazji ofiary. Bóg  zapłać!. Przypominamy również o ofiarach na Seminarium Duchowne w Paradyżu. Podpisane koperty prosimy składać do Wielkanocy na tacę, w zakrystii czy kancelarii.

 

Świebodzin 02.02.2020 r.                      Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u