OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA IV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

 1. Dzisiaj IV Niedziela Zwykła.
 2. We wtorek wspomnienie św. Agaty- po Mszy poświęcenie chleba, wody i soli.
  Sól i chleb św. Agaty od ognia ustrzeże chaty.
 3. W tym tygodniu I-szy czwartek miesiąca. O 17.30 adoracja NS i modlitwy w intencji powołań.
 4. Spotkanie Grupy Biblijnej w piątek po Mszy wieczornej. Spotkania Odnowy w Duchu Św.  w tym tygodniu nie będzie.
 5. W przyszłą niedzielę Mszą o 15.00 rozpocznie się spotkanie kandydatów do bierzmowania –gr. starsza.
 6. Msze św. od poniedziałku do piątku o 7.00 i 18.00, w sobotę o 9.00 i 18.00. Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00; w środę od 10.00 do 11.00. W poniedziałek modlitwy do św. Józefa; we wtorek po Mszy wieczornej Nowenna do św. Michała Arch.; w środę Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy; w czwartek pół godziny przed Mszą wieczorną adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek przed Mszą o 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 7. W sobotę 9 lutego o 19.00 nauka dla rodziców i chrzestnych w parafii M. Bożej.
 8. Do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny. A w nich : Nie mów fałszywego świadectwa; Bóg zagarnął mnie do siebie; Albo się nawrócimy albo pozabijamy; Katolik za złotówkę.
 9. W przyszłą niedziele po Mszach zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów w naszej diecezji. Za ofiary złożone wczoraj 2 lutego na zakony kontemplacyjne, składane na potrzeby kościoła i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
 10. W środę zakończyliśmy wizytę duszpasterską – Kolędę. Jak wspominaliśmy przed tygodniem jednym z zadań, które rodzi się z kolędowych spostrzeżeń jest ciągle potrzeba modlitwy i ofiar w intencji nawrócenia grzeszników. Wobec wielu zaniedbań moralnych i religijnych w rodzinach prosimy o modlitwę w tych intencjach i zapraszamy do wspólnej modlitwy w różnych formach nabożeństw w naszym kościele. Rodzinom, które przyjęły kapłanów i przyniesione przez nich błogosławieństwo, za życzliwość i religijną atmosferę podczas wizyty  serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również za złożone przy tej okazji ofiary. Bóg  zapłać! Przypominamy również o ofiarach na Seminarium Duchowne w Paradyżu. Podpisane koperty prosimy składać do Wielkanocy na tacę, w zakrystii czy kancelarii.

 

Świebodzin 03.02.2019 r.                      Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u