Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu

  1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu tzw. „laetare”. Po Mszy o 9.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca
  2. Od 2 do 5 kwietnia odbędą się rekolekcje dla dorosłych. Prosimy o zaplanowanie udziału w tych duchowych przygotowaniach do świąt.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30; dla dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o 17.00. W czasie Gorzkich Żali i po Drodze Krzyżowej zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  4. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do naszego Patrona – Św. Michała Arch.; w środę Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy. Prosimy o pisemne składanie intencji do skrzynki przy obrazie Matki Bożej
  5. W tym tygodniu I sobota miesiąca. Chorych ks. Rafał odwiedzi w sobotę od 7.00, ks. Marek w przyszłym tygodniu.
  6. Przypominamy o ofiarach na seminarium Duchowne w Paradyżu. Koperty przekazane w czasie kolędy  prosimy składać na tacę lub w zakrystii. Rodzinom, które już uczyniły tę powinność  serdecznie dziękujemy.
  7. Przyłączamy się do przedświątecznej akcji Caritas. PZC rozprowadza świece na świąteczny stół w cenie minimum 15 zł.. Ofiary za te świece- przeznaczone są na pomoc ofiarom wojny w Syrii. Natomiast od 2 do 9 kwietnia do koszy przy drzwiach kościoła będzie można składać żywność( mąka, cukier, makaron, olej, słodycze itp.) dla najbardziej potrzebujących rodzin.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej- w Gościu Niedzielnymin. „Joga. Dlaczego nie ?” ;”Gender wciąż w szkole”, „ Nabici w suplementy”. W Niedzieli: „Wychowawca wolnych ludzi”; ”Wezwanie codziennie aktualne”.
  9. Parafia w kaszycy Leśnej zaprasza dnia 1 kwietnia o godz. 19.30 na VIII MISTERIUM PASYJNE. Leśnej.  Za ofiary złożone do puszek na remont Domu Sióstr ( 7100zł) składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.

Świebodzin 26.03. 2017                                               Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u