Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu

 1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu tzw. „laetare”. Po Mszy o 8.30 zmiana Tajemnic Żywego Różańca
 2. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek przed Mszą modlitwy w intencji powołań, w piątek po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ. W sobotę przed Mszą ranną  modlitwa różańcowa w intencjach wynagradzających. Spowiedź z okazji I piątku codziennie przed Mszą św.; w piątek od 16.00. Kancelaria w piątek czynna po Mszy wieczornej.
 3. Od 07 do 10 kwietnia odbędą się rekolekcje dla dorosłych. Prosimy o zaplanowanie udziału w tych duchowych przygotowaniach do świąt. Rekolekcje dla PZS  01-03.04.
 4. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30; dla dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o 17.00. W czasie Gorzkich Żali i po Drodze Krzyżowej zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
 5. W poniedziałek spotkanie Odnowy w D. Św.; w piątek spotkanie Biblijne;
 6. Przyłączamy się do przedświątecznej akcji Caritas. PZC rozprowadza ozdobne świece na świąteczny stół w cenie minimum 15 zł. Ofiary za  świece- przeznaczone są min. na pomoc ofiarom wojny w Syrii. Natomiast  od przyszłej niedzieli do 14 kwietnia do koszy przy drzwiach kościoła będzie można składać żywność( mąka, cukier, makaron, olej, słodycze itp.) dla najbardziej potrzebujących rodzin.
 7. Nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę 6 kwietnia w naszej parafii.
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; w Gościu Niedzielnym min.„ Obyśmy byli szczęśliwi” Gdzie jest Baranek?. ;”. W Niedzieli: „Historia objawień ”.; ”Błogosławieństwo i przekleństwo”.
 9. Parafia w Kaszycy Leśnej zaprasza 6 IV na Misterium Męki Pańskiej. Szczegóły na plakacie.
 10. Związek Sybiraków organizuje w dniach 4-5 maja pielgrzymkę autokarową do Częstochowy. Zapisy w biurze od 9.00-11.00.
 11. Za ofiary złożone  na potrzeby misjonarzy – 750zł i te składane na potrzeby parafii  serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!  Życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia.

 

Świebodzin 31.03. 2019 r.                                           Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u