Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu

 1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu tzw. „laetare”. W przyszłą niedzielę o 16.00 spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych.
 2. Od 18 do 21 marca odbędą się rekolekcje dla dorosłych i PZS. Prosimy o zaplanowanie udziału w tych duchowych przygotowaniach do świąt.
 3. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30; dla dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o 17.00. W czasie Gorzkich Żali i po Drodze Krzyżowej zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
 4. W poniedziałek nie będzie spotkania Odnowy w Duchu Św.
 5. We wtorek po Mszy wieczornej Modlitwy do Św. Michała Archanioła , w środę Nowenna do M.B. Nieustające Pomocy;
 6. Przypominamy, że w sobotę 17 marca rozpocznie się inauguracyjna sesja Synodu Diecezjalnego. Ks. Bp Diecezjalny zaprasza do udziału w uroczystości która rozpocznie się o g.10.30 w kościele Św. Józefa w Zielonej Górze.
 7. Przypominamy o ofiarach na seminarium Duchowne w Paradyżu. Koperty przekazane w czasie kolędy  prosimy składać na tacę lub w zakrystii. Rodzinom, które już uczyniły tę powinność –serdecznie dziękujemy.
 8. Przyłączamy się do przedświątecznej akcji Caritas. Do nabycia paschaliki na świąteczny stół w cenie 15 zł. Ofiary za świece- przeznaczone są na dzieła charytatywne Caritas. Natomiast   do 25 marca do koszy przy drzwiach kościoła będzie można składać żywność( mąka, cukier, makaron, olej, słodycze itp.) dla najbardziej potrzebujących rodzin. Akcję zbierania żywności prowadzi również przedszkole nr 7. Dziękujemy za pomoc w tym dziele.
 9. W sobotę Imieniny ks. proboszcza. Zapraszamy na Mszę św. w jego intencjach o 9.00 od ss. Pasterek i o 18.00.
 10. W przyszłą – trzecią niedzielę miesiąca – taca przeznaczona na remont Domu Sióstr.
 11. Do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela, w nich artykuły: Post musi zaboleć ; Uczmy się niedzieli; Żeby dusza odżyła; Poszukiwany poszukiwana.
 12. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

 

         Świebodzin 11.03. 2018 r.                                                    Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u