Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną

  1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna. Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do służby Bożej. Siostrom Pasterkom z racji ich święta dziękujemy za obecność i pracę na rzecz parafii.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 9.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  3. Dzisiaj Mszą o 15.00 rozpocznie się spotkanie kandydatów do bierzmowania – gr. ks. Marka.
  4. Odnowa w Duchu Św. zaprasza na Msze św.i spotkanie w poniedziałek o 18.00.
  5. We wtorek 19 kwietnia w Sanktuarium Mszą św. o godz. 18:30 rozpocznie się wieczór ze św. Pio. Po Mszy św. nabożeństwo ku czci świętego z namaszczeniem olejem i ucałowaniem relikwii św. Pio.
  6. W środę na Mszę św. i spotkanie zapraszam PZC i chętnych do pracy w tej grupie.
  7. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie biblijne.
  8. W piątek 22 dzień miesiąca – dzień modlitw przez wstawiennictwo św. Charbela. Po Mszy wieczornej nabożeństwo i ucałowanie relikwii św. o. Charbela.
  9. Za ofiary złożone dzisiaj na remont kościoła, składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
  10. W dniach 6-8 maja w parafii p.w. św. Michała Archanioła organizowane są Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne o tematyce związanej z kultem Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa. Prowadzącymi będą panowie Piotr Pałka i Hubert Kowalski których gościliśmy już u nas oraz Jakub Tomalak i Paweł Bębenek, dyrygenci i kompozytorzy muzyki związanej z liturgią, współpracujący z filharmoniami i najwybitniejszymi muzykami. Jak w ubiegłym roku zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do udziału. Nie ma ograniczeń wiekowych. Przewidywany koszt 60 zł od osoby. Więcej szczegółów na stronie wlm.swiebodzin.pl oraz na plakatach. Prosimy chętne rodziny o przyjęcie uczestników spoza naszego miasta na nocleg w dniach 6-8maja, tj. z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę. Prosimy o zgłaszanie się do Zakrystii.

Świebodzin 17.04.2016 r. Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

 

Komunikat dotyczący modlitwy o pokój

 

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u