OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

Ogłoszenia       Duszpasterskie                                                                              IV      Niedziela        Wielkanocna

  1. Dzisiaj w IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania. Jest to również patronalne święto Sióstr Pasterek.   Siostrom Pasterkom z racji ich święta dziękujemy za obecność i prace na rzecz parafii i życzmy obfitości B. błogosławieństwa, opieki M. Bożej i wstawiennictwa bł. Marii Karłowskiej.  Msza św. w intencji naszych Sióstr  dzisiaj o 15.00          
  2. W tym tygodniu I-szy czwartek miesiąca. O 17.30 adoracja N.S. i modlitwy w intencji powołań.
  3. W poniedziałek wsp. św. Floriana, w środę święto św. Apostołów Filipa i Jakuba, w piątek uroczystość św. Stanisława Bpa Męczennika, głównego patrona Polski.
  4. Trwa miesiąc maj i Nabożeństwo Majowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy od poniedziałku do soboty: o 18.00 Msza św., po Mszy Nabożeństwo Majowe. Dzisiaj z racji I–szej niedzieli miesiąca nabożeństwo również po Mszy wieczornej.Przez cały miesiąc maj zapraszamy do wspólnej modlitwy wieczornej o 21.00 w Apelu Maryjnym.
  5. Zachęcamy w dalszym ciągu do zakupu PASCHALIKÓW w cenie 15 zł. Niech paląca się świeca przy posiłkach, przy modlitwie przypomina o pomocy, którą w ten sposób ofiarujemy dzieciom w Rwandzie.
  6. Do nabycia prasa katolicka: W GN– „Kult Maryi – zdrowy i nie zdrowy”         i ”Komu potrzebne WHO?”. W Niedzieli„Epidemia – finanse – taca” i „Zakazane majowe święto.”.
  7. Za ofiary składane na potrzeby parafii – również na konto parafialne – i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

 

Świebodzin 03.05.2020r.                                         Proboszcz  Ks. Zbigniew Nosal

 

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u