Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną

  1. Dzisiaj w IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania. Siostrom Pasterkom z racji ich święta dziękujemy za obecność i prace na rzecz parafii.
  2. W przyszłą niedzielę w naszej parafii na Mszy św. o 10.00 i 12.00 przeżywać będziemy uroczystość I-ej Komunii Św. Pamiętajmy w modlitwie o dzieciach i ich rodzicach. Bardzo prosimy o pozostawienie tych godzin Mszy św. dla dzieci i najbliższych.
  3. Trwa miesiąc maj i Nabożeństwo Majowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy od poniedziałku do soboty: o 18.00 Msza św., po Mszy Nabożeństwo Majowe. W niedzielę nabożeństwo o 17.30-przed Mszą wieczorną. Dziś w  I-szą niedzielę w miesiącu – nabożeństwo również  po Mszy św. o 18.00 Przez cały miesiąc maj zapraszamy do udziału o 21.00 w Apelu Maryjnym.
  4. W środę na Mszę Św. wieczorną i spotkanie zaprasza Akcja Katolicka.
  5. W sobotę  13-ty dzień miesiąca , zapraszamy na Wieczór Fatimski. O 18.00 Msza św. następnie modlitwa różańcowa i procesja z figurą M. B. Fatimskiej . O 21.00 zapraszamy na Apel i Nabożeństwo Majowe.
  6. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o 15.00 i spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Marka i ks. Rafała
  7. W zakrystii jest możliwość zapisania się na wyjazd na spotkanie młodych w LEDNICY, które odbędzie się 3 czerwca. Koszt 50 zł.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; w  Niedzieli:  „Zaduma nad losem Europy” – wywiad z kard. Angelo Bagnasco przewodniczącym Rady Konf.  Europy;   „Ale robotników mało- Tydzień Modlitw o Powołania.  Dobry Pasterz z Neapolu – o o. Dolindo”. W Gościu Niedzielnym – „Miejsce wyciszenia i modlitwy – Arcybiskup Hoser mówi o swoich wnioskach z misji duszpasterskiej w Medjugorju”;  „Ciało w niebie- Jak ogarnąć zmartwychwstanie ciała”?  „Zielone piekło – o dziewczętach i kobietach porywanych przez terrorystów”.
  9. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 07.05.2017             Proboszcz  Ks. Zbigniew Nosal

 

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u