Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Wielkiego Postu

 1. Dzisiaj III Niedziela Wielkiego Postu.
 2. Kandydatów do bierzmowania z obu grup zapraszamy na Mszę św. o 18.00. Po Mszy spotkanie formacyjne.
 3. Odnowa w Duchu Św. zaprasza  jutro o 18.00 na Mszę św. i spotkanie modlitewne;
 4. W czwartek 8  marca o 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową. Modlić się będziemy za kobiety, które rozważają, planują lub dokonały aborcji oraz o prawną ochronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci.
 5. Odpowiadając na inicjatywę papieża Franciszka 24 godziny dla Pana pod hasłem: Ty udzielasz przebaczenia, zapraszamy do modlitwy w sobotę 10 marca w kościele Matki Bożej od 15.00 do 21.00. Pragniemy w tym czasie szczególnie celebrować sakrament pokuty i pojednania, a także podjąć modlitwę w intencji Synodu Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej.
 6. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30; dla młodzieży i dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o 17.00. W czasie Gorzkich Żali i po Drodze Krzyżowej zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
 7. Przyłączamy się do przedświątecznej akcji Caritas. Od przyszłej niedzieli do nabycia     świece na świąteczny stół – tzw. paschaliki w cenie 15 zł.. Natomiast   od 11 do 25 marca do koszy przy drzwiach kościoła będzie można składać żywność( mąka, cukier, makaron, olej, słodycze itp.) dla najbardziej potrzebujących rodzin. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz Caritasu. Pomoc w rozliczeniu oferują panie z PZC w godzinach otwarcia kancelarii.
 8. Przypominamy o ofiarach na seminarium Duchowne w Paradyżu. Koperty podpisane imieniem, nazwiskiem i adresem prosimy składać na tacę lub w zakrystii.
 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; oprócz bieżących informacji z życia Kościoła, w Gościu Niedzielnymin. „Walczący z diabłem” ;”Żal na całego”; ”Miłość warta małżeństwa. W Niedzieli: „Dziękuję ci że jesteś kobietą”; ”Marzec 68”.
 10. Za ofiary złożone na Misje -780zł- i te składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
 11. Szkoła podstawowa nr 1 zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi 10 marca. Szczegóły na plakacie.
 12. Zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. Szczegóły na plakatach i na stronie www.edk.org.pl

 

Świebodzin  04.03.2018 r.                                     Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u