Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Wielkiego Postu

  1. Dzisiaj III Niedziela Wielkiego Postu.
  2. W czwartek 19 marca uroczystość św. Józefa Oblubieńca. 
  3. We wtorek Imieniny ks. proboszcza. Zapraszamy na  Mszę św. w jego intencjach  od ss. Pasterek  o 18.00.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30; dla młodzieży i dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o 17.00. W czasie Gorzkich Żali i po Drodze Krzyżowej zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  5. Przypominamy ofiarach na seminarium Duchowne w Paradyżu. Koperty podpisane imieniem, nazwiskiem i adresem prosimy składać na tacę lub w zakrystii.
  6. W Wielkim Poście składamy  ofiary na Jałmużnę Postną do skarbony przy ołtarzu M.B. nieustającej Pomocy. Te ofiary są materialnym zadośćuczynieniem za niezachowanie postów oraz brak wstrzemięźliwości od  pokarmów  mięsnych  w piątki.  Ofiary przeznaczane są na cele charytatywne. 
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny i  Niedziela.
  8. Za ofiary złożone dzisiaj, a przeznaczone na remont naszej świątyni, składane na potrzeby parafii  i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

                   Świebodzin  15.03.2020 r. Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u