Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną

 1. Dzisiaj w III Niedziela Wielkanocna. Rozpoczyna się Tydzień Biblijny.
 2. W przyszłą niedzielę – Dobrego Pasterza – dzień modlitw o powołania i początek Tygodnia Modlitw o Powołania. Jest to patronalne święto naszych sióstr Pasterek . Msza św. w ich intencjach o 15.00.
 3. Dzisiaj Mszą św. o 15.00 rozpocznie się spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Rafała. W przyszłą niedzielę z grupy ks. Marka.
 4. Jutro Odnowa zaprasza na Mszę św. i spotkanie.
 5. We wtorek po Koronce, PZC zaprasza na plebanię po odbiór kolejnej partii jabłek.
 6. W piątek 15 kwietnia o 19.00 w parafii Matki Bożej-sala Domu Parafialnego- rozpocznie się Kurs Przedmałżeński. Zainteresowanych zapraszamy.
 7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Polecamy artykuły: Nie można poprzestać na kompromisie; Drugi chrzest; Życie ma szansę na życie; Tydzień biblijny
 8. W przyszłą – trzecią niedzielę miesiąca taca przeznaczona na remont kościoła, a za ofiary złożone do puszek na cele charytatywne Caritas -1180 zł – składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
 9. We wtorek 12.04 o 19.00 w Sali przy plebanii Parafii Miłosierdzia Bożego odbędzie się spotkanie dla rodzin przyjmujących młodzież z Niemiec w ramach ŚDM.
 10. Parafia Miłosierdzia Bożego zaprasza w dniach od 14 -16 kwietnia na Rekolekcje Biblijne.
 11. W dniach 6-8 maja w parafii p.w. św. Michała Archanioła organizowane są Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne o tematyce związanej z kultem Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa. Prowadzącymi będą panowie Piotr Pałka i Hubert Kowalski których gościliśmy już u nas oraz Jakub Tomalak i Paweł Bębenek, dyrygenci i kompozytorzy muzyki związanej z liturgią, współpracujący z filharmoniami i najwybitniejszymi muzykami. Jak w ubiegłym roku zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do udziału. Nie ma ograniczeń wiekowych. Przewidywany koszt 60 zł od osoby. Więcej szczegółów na stronie http://wlm.swiebodzin.pl oraz na plakatach. Prosimy chętne rodziny o przyjęcie uczestników spoza naszego miasta na nocleg w dniach 6-8maja, tj. z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę. Prosimy o zgłaszanie się do Zakrystii.

Świebodzin 10.04.2016 Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u