Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną

  1. Dzisiaj w III Niedziela Wielkanocna. Po Mszy o 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych.
  2. Dzisiaj Rozpoczyna się Tydzień Biblijny i Trzeci Narodowy Dzień Czytania Pisma Św. Zachęcamy również do osobistej lektury fragmentów Pisma Św. , które są do pobrania przy wyjściu z kościoła.
  3. W przyszłą niedzielę – Dobrego Pasterza – dzień modlitw o powołania i początek Tygodnia Modlitw o Powołania. Jest to patronalne święto naszych Sióstr Pasterek . Msza św. w ich intencjach o 10.30.   
  4. Trwa miesiąc maj i Nabożeństwo Majowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy: od poniedziałku do soboty o 18.00 Msza św. ,po Mszy Nabożeństwo Majowe. Dzisiaj – w I-szą niedzielę w miesiącu – nabożeństwo również  po Mszy św. o 18.00. Przez cały maj, codziennie o  00    zapraszamy    na    APEL     MARYJNY.
  5. W poniedziałek po Mszy wieczornej spotkania Odnowy w  Duchu Św., w piątek Grupy Biblijnej.
  6. W środę 8 maja, o 18.00 Msza św. i spotkanie kandydatów do bierzmowania – grupy starszej.
  7. Zapraszamy do wyjazdu na Lednicę Młodych. Informacje i zapisy u ks. Krzysztofa.
  8. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy.   Bóg zapłać! Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy modlili się przy kopii Cudownego obrazu Józefa Kaliskiego, który nawiedził nasza parafię. Dziękujemy również Różom Żywego Różańca za ciasto, a Akcji Katolickiej za przygotowanie poczęstunku dla uczestników liturgii. Przy zakrystii do nabycia modlitewniki o św. Józefie i obrazki św. Józefa z modlitwą mężczyzn. Chętnych mężczyzn zapraszamy do stworzenia Róży R óżańcowej Św. Józefa. Szczegółowe informacje w zakrystii.

 

      Świebodzin 05.05.2019 r.                                 Proboszcz      Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u