Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną

  1. Dzisiaj w III Niedziela Wielkanocna. Rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Przy tej okazji gratulujemy Hani Mularczyk, która pod okiem s. Anny w II Konkursie Biblijnym na poziomie diecezji zajęła V miejsce.
  2. W przyszłą niedzielę – Dobrego Pasterza – dzień modlitw o powołania i początek Tygodnia Modlitw o Powołania. Jest to patronalne święto naszych Sióstr Pasterek . pamiętajmy o nich w modlitwie.
  3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Polecamy artykuły: Czytajmy codziennie; Dobrze trafiłem; Czy Francja zmartwychwstanie ? Katolicki gigant medialny; Wystarczy kochać.
  4. Odnowa w Duchu Św. zaprasza na spotkanie , Grupa Biblijna w piątek po Mszy św.
  5. Za ofiary złożone dzisiaj na remont Domu Sióstr, składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
  6. W Lubuskim Nazarecie w Kęszycy Leśnej w dniach 29 czerwca- 5 lipca br. odbędzie się  Oaza Ewangelizacji dla małżeństw. Szczegółowe informacje na plakacie. Serdecznie zapraszamy!

 

 

           Świebodzin 15.04.2018 r.                             Proboszcz   Ks. Zbigniew Nosal

 

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u