Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Adwentu

 1. Dzisiaj III Niedziela Adwentu zwana niedzielą Radości – Gaudete. Trzeci tydzień Adwentu to kwartalne dni modlitwy o chrześcijańskie życie rodzin.
 2. Dzisiaj dzień solidarności z kapłanami – seniorami naszej diecezji. Ofiary z tacy w dzisiejszą niedzielę przeznaczone są na Dom Księży Emerytów. Módlmy się za księży emerytów o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.
 3. W trzecim tygodniu Adwentu przeżywamy kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.
 4. W poniedziałek nie będzie spotkania Odnowy w Duchu Świętym
 5. Zapraszamy na RORATY od poniedziałku do piątku o 6.00 i 17.00 w sobotę o 9.00.W związku z tym Msze św. od poniedziałku do piątku o 6.00 i 17.00. Sobota i niedziela bez zmian. (zachęcić do udziału w roratach)
 6. Chorych, których nie odwiedzamy systematycznie, a chcieliby przyjąć sakramenty z racji świąt prosimy o zgłaszanie do środy.
 7. Już dziś zapraszamy małżonków – Jubilatów -zwłaszcza srebrnych i złotych z rodzinami na Mszę św. w ich intencjach, która odbędzie się w święto Świętej Rodziny przypadające w tym roku w piątek 30 grudnia o 18.00.W czasie Mszy obrzęd odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.
 8. W I tygodniu ferii zimowych organizujemy wyjazd na zimowisko do Karpacza. Więcej informacji znajduje się na plakacie przy bocznym wejściu do kościoła. Ze względu na duże zainteresowanie wyjazdem prosimy o szybkie zgłaszanie chęci uczestnictwa w zimowisku. Zapisy u ks. Rafała. Spotkanie organizacyjne w przyszłym tygodniu w niedzielę po Mszy św. wieczornej.
 9. Do nabycia w zakrystii opłatki na wigilijny stół, a przy wyjściu z kościoła świece. Małe po 5 zł, duże po 12 zł.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny i Niedzieli.
 11. We wtorek o 15.00 na plebanii PZC będzie wydawał świąteczne paczki żywnościowe.
 12. W przyszłą niedzielę – trzecią niedzielę miesiąca, ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na remont naszego kościoła.
 13. Za ofiary złożone dzisiaj na tacę oraz te złożone na Pomoc Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie w ubiegłą niedzielę w kwocie 845 zł. serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.

Świebodzin 11.12.2016r. Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u