Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę Wielkiego Postu

 1. Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu. O 15.00 Msza św. i spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy starszej; w przyszłą niedzielę grupy młodszej.
 2. We wtorek 19 marca uroczystość św. Józefa Oblubieńca. W kaplicy szpitalnej LCO Msza św. Odpustowa o 14.00.
 3. W przyszłą niedziele o 16.00 spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych.
 4. W poniedziałek na Mszę i spotkanie zaprasza Odnowa w Duchu Św., w piątek Krąg Biblijny.
 5. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30; dla młodzieży i dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o 17.00. W czasie Gorzkich Żali i po Drodze Krzyżowej zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
 6. Przypominamy ofiarach na seminarium Duchowne w Paradyżu. Koperty podpisane imieniem, nazwiskiem i adresem prosimy składać na tacę lub w zakrystii.
 7. W Wielkim Poście składamy ofiary na Jałmużnę Postną do skarbony przy ołtarzu M.B. nieustającej Pomocy. Te ofiary są materialnym zadośćuczynieniem za niezachowanie postów oraz brak wstrzemięźliwości od  pokarmów  mięsnych  w piątki.  Ofiary przeznaczane są na cele charytatywne.
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; oprócz bieżących informacji z życia Kościoła, w Gościu Niedzielnym min. „Krzyk o facetów” ;”Jałmużna 2.0”. W Niedzieli: „Niezawodny św. Józef”; ”Spiski – ukryta mechanika zdarzeń ”.
 9. W piątek 29 marca o 19.00 w naszej parafii rozpocznie się Kurs Przedmałżeński. Szczegóły na stronie parafii.
 10. Za ofiary złożone dzisiaj, a przeznaczone na remont naszej świątyni, składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać! W przyszłą niedzielę po Mszach zbiórka do puszek na cele misyjne.
 11. Grupy Różańcowe Modlitwy za Ojczyznę Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej serdecznie zapraszają do uczestnictwa w Rekolekcjach dla Mężczyzn, które odbędą się w Długiem k/Strzelec Krajeńskich, w Ośrodku Kolonijnym, w dniach od 22 do 24 marca . Szczegóły w zakrystii.
 12. W imieniu organizatorów zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową, która wyruszy12 kwietnia z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Spotkanie organizacyjne w najbliższą środę po Mszy wieczornej w Sanktuarium.

 

Świebodzin  17.03.2019 r.                              Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u