42 Piesza Pielgrzymka Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej z Gorzowa Wielkopolskiego na Jasną Górę.

Strona Główna
image_pdfimage_print

Po raz kolejny w zmienionej konwencji, pielgrzymi Grupy Błękitnej ze Świebodzina wyruszą na pielgrzymi szlak z Gorzowa Wielkopolskiego. Nasze wspólne pielgrzymowanie rozpoczniemy 31 lipca od Mszy św. o godzinie 7:00 w Gorzowskiej Katedrze.

Do 21 lipca trwają formalne zapisy uczestników. Arkusz zgłoszeniowy dostępny jest dla zalogowanych użytkowników Google pod adresem: https://pielgrzymkagorzowska.diecezjazg.pl/index.php/zapisy/

Przystępując do wypełnienia formularza musicie sobie przygotować potwierdzenie wpłaty (skan, pdf, czytelne zdjęcie). W tym roku za pełny udział w pielgrzymce należy dokonać wpłaty 390 zł (30 zł za każdy dzień). W formularzu zgłoszeniowym deklarujemy również chęć powrotu z Jasnej Góry zorganizowanym transportem. Koszt miejsca jednej osoby w autokarze to 140 zł.

Bez względu na to ilu pielgrzymów ze Świebodzina zadeklaruje swój udział, będziemy organizowali wspólny dojazd do Gorzowa. Ważna jest właściwa komunikacja, dlatego w środy 3, 10 i 17 lipca po wieczornej Mszy św. u Św. Michała Archanioła zapraszamy na spotkania organizacyjne Grupy Błękitnej. Zapewniamy kontakt elektroniczny przez parafialny profil na FB: https://www.facebook.com/michaelswiebodzin/ lub pod numerem telefonu: 601 346 047

Wszystkich gorąco zachęcamy do podjęcia tego pielgrzymiego wysiłku w intencjach własnych i poleconych.

Jak każdego roku zapraszamy do modlitewnego wsparcia naszych niezastąpionych Duchowych Pielgrzymów. Niesiemy do Maryi również Wasze intencje.

Podziel się:

Oceń: