OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VII NIEDZIELA WIELKANOCNA – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

 

  1. Dzisiaj VII Niedziela Wielkanocna- Wniebowstąpienie Pańskie. W przyszła niedzielę po Mszy o 8.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. We wtorek Dzień Matki. Pamiętajmy o modlitwie za nasze mamy żywe i zmarłe. Nabożeństwo majowe ofiarujemy w intencji naszych mam.
  3. Trwa Nowenna przed Zesłaniem Ducha Św. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Św.
  4. Trwa miesiąc maj i Nabożeństwo Majowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy od poniedziałku do soboty o 18.00 Msza św., po Mszy Nabożeństwo Majowe. Dzisiaj nabożeństwo o 17.30. Natomiast codziennie o 21.00 zapraszamy na Apel Maryjny.  
  5. Spotkanie Odnowy w Duchu Św. w poniedziałek po Mszy św. wieczornej w kościele.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: W Gościu –Nie wolno manipulować Biblią, Nie wiedzieli ze skazują świętą .W Niedzieli – Dlaczego WHO nie ostrzegło świata?, Kochanie ja się tym zajmę.
  7. Za ofiary złożone na remont kościoła – 4800zł. składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

 

Świebodzin 24.05.2020                                                      Proboszcz  Ks. Zbigniew Nosal

 

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u