Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj V Niedziela Zwykła. W liturgii wspominamy św. Agatę. W tym dniu tradycyjnie święci się chleb wodę i sól, które maja chronić domostwa od pożaru i piorunów. Te poświęcone rzeczy z modlitwą do św. Agaty można wziąć  przy wyjściu z kościoła.
2. W sobotę  11 lutego NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Msza św. w intencji chorych połączona z namaszczeniem chorych o 9.00.
3. Codziennie o 15.00 zapraszamy na modlitwę Koronką  do Bożego Miłosierdzia. Tę modlitwę ofiarujemy w  intencjach wynagradzających i o nawrócenie grzeszników. Natomiast w środę po Mszy św. zapraszamy  na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
4. Spotkania młodzieży do bierzmowania z  kl. III gim. – gr. I w środę, gr. II w czwartek, gr. III w piątek; o 18.00 Msza św., po Mszy spotkanie w salce w szkole katolickiej.
5. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się 10 lutego o 19.00 w parafii Miłosierdzia Bożego
6. Na prośbę Ks. Bpa dzisiajpo Mszy zbiórka do puszek na Hospicja w naszej diecezji. 
7. Raz jeszcze dziękuje Rodzicom dzieci kl. II z SP 2 za przygotowanie i rozebranie dekoracji świątecznych. Bóg zapłać.
8. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny. Warto przeczytać: Znak czułości Boga – o Sakramencie Namaszczenia Chorych; Nie zmarnować cierpienia; Brama do piekła – o uzależnieniach; Śpiewam moją dusza – wywiad z Ireną Jarocką. I wiele innych ciekawych artykułów.
9. Za ofiary  składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać! 

Świebodzin 05.02.2012, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u