Ogłoszenia Duszpasterskie na XXX Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj Niedziela Misyjna i początek Tygodnia Misyjnego. Po Mszy o 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci kl. II. ze szkoły podstawowej.
2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 9.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
3. Dzisiaj Mszą św. o 15.00 rozpocznie się spotkanie informacyjne uczniów kl. II gimnazjum i ich Rodziców w ramach przygotowania do s. bierzmowania.
4. W środę na Mszę wieczorną i spotkanie zapraszam PZC i chętnych do służby w tej grupie.
5. W poniedziałek na Mszę wieczorną i spotkanie zaprasza Odnowa w Duchu Św., w piątek Grupa Biblijna.
6. Nabożeństwo Różańcowe dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do piątku i w niedzielę o 17.30, po różańcu Msza św. W sobotę różaniec o 8.30. Dla dzieci ze szkoły podstawowej o 16.30.
7. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy o duchowym przygotowaniu do tych dni, a także o modlitwie za zmarłych. Jak co roku można zaopatrywać się w karty wypominkowe, na których wypisujemy imiona zmarłych polecanych we wspólnej modlitwie różańcowej. Wypełnione karty w kopertach wrzucamy do urny przy ołtarzu Matki Bożej. Karty można pobrać przy urnie oraz przy głównym wyjściu z kościoła. Na każdej karcie jest data – dzień w którym będą czytane imiona zmarłych. Wypominki będą od 3 do 19 listopada po Mszy wieczornej. Zapraszamy do modlitwy różańcowej i przyjęcia komunii za swoich zmarłych w wyznaczonym dniu.
8. W piątek 28.10 dzień imienin Bpa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy o modlitwie w int. Solenizanta.
9. Zapraszamy wszystkich małych i dużych na Marsz i Bal ze Świętymi. Gromadzimy się 31 Października br. o godzinie 17.00 na Mszy Świętej w naszym kościele. Bezpośrednio po Mszy św. przejdziemy ulicami miasta do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Całość zakończymy Balem ze Świętymi. U wszystkich mile widziane przebranie za Świętego, lampion lub świeczka, a u dzieci koszyczek na cukierki.
10. Do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela. W nich artykuły: Wielka pokuta Polaków; Bóg sam stał się embrionem; Odziały specjalne – to o Kołach Żywego Różańca i bardzo ciekawy art. na str. 39 – Tłum wolnych i tłum stłumionych.
11. Za ofiary dzisiaj złożone, a przeznaczone na cele misyjne oraz złożone w zeszłą niedzielę na remont kościoła w kwocie 6400 zł, serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!.
12. Zapraszamy wszystkich małych i dużych na Marsz i Bal ze Świętymi. Gromadzimy się 31 Października br. o godzinie 17.00 na Mszy Świętej w naszym kościele. Bezpośrednio po Mszy św. przejdziemy ulicami miasta do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Całość zakończymy Balem ze Świętymi. U wszystkich mile widziane przebranie za Świętego, lampion lub świeczka, a u dzieci koszyczek na cukierki.

Świebodzin 23.10.2016 Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal