OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA      DUSZPASTERSKIE             XXIV   NIEDZIELA   ZWYKŁA

 

 1. Dzisiaj XXIV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym- Dzień Środków Społecznego Przekazu oraz początek Tygodnia Wychowania i Kwartalnych Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
 2. W przyszłą niedzielę ks.Tomasz obchodzi Imieniny. Msza św. w intencji Solenizanta o 12.00
 3. W środę święto Św. Stanisława Kostki – Patrona Młodzieży i Polski.
 4. Zapraszamy w poniedziałek po Mszy na nabożeństwo do św. Józefa, we wtorek do św. Michała Archanioła,  w środę na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy w czwartek pół godziny przed Mszą na adorację Najświętszego Sakramentu. W  piątek o 18.00, w niedziele o 15.00 na koronkę do B. Miłosierdzia.
 5. W sobotę 21.IX Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu. Szczegóły na plakacie.
 6. W niedzielę 22 IX po Mszach modlitwy  przez wstawiennictwo św. Charbela i błogosławieństwem  jego relikwiami.
 7. Dzieci ze szkoły podstawowej, które pragną pogłębić swoja przyjaźń z Panem Jezusem  poprzez wspólną modlitwę, spotkania, aktywne uczestnictwo we Mszy świętej, zapraszamy na spotkanie: Eucharystycznego Ruchu Młodych w sobotę o godz. 15.00., Scholi o 16.00 w świetlicy Szkoły Katolickiej.
 8. W piątek 20.IX rozpoczniemy Nowennę przed uroczystością odpustową ku czci naszego Patrona Św. Michała. Naszym uroczystościom parafialnym z SUMĄ ODPUSTOWĄ 29.IX o 12.00 przewodniczył będzie były wikariusz ks. Rafał Goluch.
 9. Do nabycia kalendarze na 2020 r.: wielostronicowe po 5 zł., jednostronicowe po 2 zł.
 10. W GN Pod krzyżem najjaśniej; I Kongres Trzeźwości Ziem Zachodnich; W niedzieli: Kler; Dobre media; fajna MSZA???- CO TO ZNACZY?
 11. Za ofiary dzisiaj złożone na tacę , a przeznaczone  na remont naszej świątyni oraz wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
 12. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i ITF w Zielonej Górze.

 

 

Świebodzin 15.09.2019 r.                                       Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal