OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

 1. Dzisiaj XXII Niedziela Zwykła. Po Mszy o 8.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 2. We wtorek rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza św. dla dzieci i młodzieży o 8.00 i 18.00. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i katechetów. Zachęcamy do spowiedzi codziennie przed Mszą św.
 3. We wtorek Imieniny obchodzi s. Bronisława. Dziękujemy za posługę w naszej parafii i życzymy obfitości łask Bożych. Msza św. w intencji siostry będzie odprawiona w innym terminie.
 4. Dzisiaj kończy się okres wakacji.Od jutra  Msze św. będą odprawiane: od poniedziałku do piątku o 7.00 i 18.00., w sobotę o 9.00 i 18.00.; w niedzielę  o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00 i 18.00.;  Kancelaria Parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00 oraz w środę od 10.00. do 11.00.
 5. W przyszłą niedzielę na Mszę o 12.00 zapraszamy dzieci z tornistrami i przyborami szkolnymi, które pobłogosławimy.
 6. W sobotę 5 września o 15.00 zapraszamy na spotkanie Eucharystyczny Ruch Młodych.
 7. W tym tygodniu I- szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek od 17.30 przed Najświętszym Sakramentem zapraszamy do modlitwy w intencji powołań, w piątek po Mszy nabożeństwo ku czci NSPJ, w sobotę o 8.30 różaniec i Msza św. w intencjach wynagradzających NSNMP. Spowiedź codziennie przed Mszą św.                                                       Przypominamy, że w każdą pierwszą sobotę miesiąca odbywa się piesza pielgrzymka z Międzyrzecza do Rokitna w fatimskim duchu wynagrodzenia. Początek o 7.30 przy straży pożarnej na trasie wylotowej do Rokitna. W imieniu organizatorów zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 8. Chorych ks. Krzysztof i ks. Tomasz odwiedzą         w umówionych terminach.
 9. W sobotę 12 września o 6.00 wyruszy XL Piesza Pielgrzymka Ziemi Świebodzińskiej  do Rokitna. Dla lepszej organizacji prosimy o wcześniejsze zapisy w zakrystii  i wpłatę 20 zł na cele  organizacyjne min. za przejazd autokarem.  Szczegółowe informacje i obowiązkowe zapisy w zakrystii. Ostateczna decyzja o przeprowadzeniu pielgrzymki będzie uzależniona od stanu epidemicznego.   
 10. Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka, a w niej takie artykuły jak: Energia Solidarności; Zachować równowagę; Białoruś Rosją już nie będzie; odpowiedzialność za dziedzictwo; Obudź się Polsko?
 11. Za ofiary składane na potrzeby parafii, wszelką pomoc i życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
 12. Komunikat dot. Powszechnego Spisu RolnegoW związku z prośbą Urzędu Statystycznego w Zielonej Górze informujemy, że z dniem 1. września rozpocznie się w Polsce Powszechny Spis Rolny, który służy m.in. do  opracowywania programów rozwojowych polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich.Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób posiadających gospodarstwa rolne w województwie lubuskim o wypełnienie obowiązku spisowego w jednej z trzech metod: samospisu przez internet, spisu przez telefon oraz w trybie bezpośrednich wizyt rachmistrza spisowego.

  Więcej informacji można uzyskać na stronie: spisrolny.gov.pl

   

 

  Świebodzin 30.08.2020 r.                                            Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u