Ogłoszenia Duszpasterskie na XX Niedzielę Zwykłą

 1. Dzisiaj XX Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
 2. W przyszłą niedzielę po Mszy o 8.30 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
 3. W środę 22 dzień miesiąca- wsp. NMP Królowej, a po Mszach św. nabożeństwo ku czci św. Charbela z bł. relikwiami Świętego.
 4. W przyszłą niedzielę uroczystość M.B. Częstochowskiej.
 5. W sobotę 8 września o 6.00 wyruszy XXXVIII Piesza Pielgrzymka do Rokitna. Dla lepszej organizacji prosimy o wcześniejsze zapisy w zakrystii i wpłatę 20 zł na cele   organizacyjne min. za przejazd autokarem.
 6. Do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela, a w nich takie artykuły jak: Herezja homoseksualna; Nie ma historii beznadziejnych(GN) Tu niebo dotyka ziemi; Doceniać obecność kapłana(N)
 7. Do jutra do koszy przy wejściu do kościoła możemy przekazywać przybory szkolne w ramach akcji Caritas Z uśmiechem do szkoły.
 8. Za ofiary dzisiaj złożone, a przeznaczone na remont Domu Sióstr i te składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
 9. Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza na rekolekcje dla małżeństw w dniach 14-15 września w Rokitnie. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 10. Księdzu Rafałowi dziękujemy za cztery lata pracy w naszej parafii i życzymy B. bł. w duszpasterskiej pracy w parafii w Żaganiu.
 11. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku.
  Szczęść Boże

 

  Świebodzin 19.08.2018                                         Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

 

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u