OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

 1. Przypominamy że  w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego mamy obowiązek  zasłaniać  usta i nos.   
 2. Dzisiaj XVII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.  Po Mszy o 8.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 3. W sobotę 1 sierpnia  76 rocznica Powstania Warszawskiego; rozpoczyna się sierpień  – miesiąc abstynencji alkoholowej. Zachęcamy do modlitwy i duchowej pomocy ludziom uzależnionym.
 4. We wtorek liturgiczne wspomnienie w. Szarbela, w środę św. Marty, w piątek św. Ignacego z Loyoli; w niedziele 2 sierpnia odpust Porcjunkuli. W kościele parafialnym można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 5. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo do św. Józefa, we wtorek do św. Michała Archanioła w środę na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy; w czwartek przed Mszą adoracja i modlitwy w intencji powołań
 6. W tym tygodniu I- sza sobota miesiąca. O 8.30 modlitwa różańcowa o 9.00 Msza w intencjach wynagradzających NSNMP. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą św.
 7. W niedziele 2 sierpnia  przypada 12 rocznica śmierci ks. kan. Benedykta Pacygi. Zapraszamy na Mszę św.  w jego intencji o 12.00.
 8. Nauka dla rodziców i chrzestnych ( pierwsza i trzecia)w sobotę 1 sierpnia o 19.00 w naszym kościele.
 9. W tym roku ze względu pandemię  Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górą nie odbędzie się w tradycyjnej formie. Grupa z naszej parafii wyruszy do Paradyża 1 sierpnia o godz. 8.00; pielgrzymka zakończy się o godz. 12.00 Mszą świętą w Seminarium Duchownym. Szczegółowe informacje i obowiązkowe zapisy w zakrystii do jutra  27 lipca.
 10. Do nabycia Gość Niedzielny  i  Niedziela, w których min.:  Agca nie był sam s. 10; Superbabcia s. 22; Podroż za jeden grosz s.30; Człowiek uzależniony s. 11; Wiara na medal s. 46; Przepis na małżeństwo s. 50; Spowiedź przed księdzem? s.7 dodatku
 11. Za ofiary złożone na remont kościoła – 5620 zł, składane na potrzeby parafii oraz wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
 12. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże!

 

Świebodzin  26.07.2020 r.                     Proboszcz    Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u