Ogłoszenia Duszpasterskie Na XV Niedzielę Zwykłą

 

  1. Dzisiaj XV Niedziela Zwykła.
  2. Nowenna do św. Michała we wtorek, do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.; Adoracja N.S. w czwartek od 17.30; Koronka do B. Miłosierdzia w piątek przed Mszą wieczorną.
  3. W sobotę 22 lipca zapraszamy po Mszach na modlitwy przez wstawiennictwo św. Charbela.
  4. W przyszłą niedzielę Mszę św. o 10.30 uświetni chór parafialny z Oldenzal w Holandii, którego dyrygentem jest pochodząca ze Świebodzina p. Dorota Koczorowska-van Linschooten.
  5. Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy w dniach 1 do 12 sierpnia. Zapisy w zakrystii. Zachęcamy do włączenia się w duchowe pielgrzymowanie. Duchowi pielgrzymi wspierają modlitwą pątników. Karty duchowego pielgrzyma do odbioru w zakrystii.
  6. Parafia w Jordanowie zaprasza w niedzielę 23 lipca o 12.30 na Odpust ku czci św. Anny oraz Festyn Parafialny.
  7. Za ofiary złożone na remont wieży katedralnej – 3200 zł , dzisiaj na remont Domu Sióstr i te składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
  8. Rozpoczynający się tydzień będzie ciekawszy jeśli poczytamy Niedzielę lub  Gościa Niedzielnego. A w nich artykuły: Całun nie został namalowany; Mój szkaplerz; Z dziejów katedralnej wieży; Gdy singielka szuka męża.
  9. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże!

 

Świebodzin 16.07.2017 r.                                   Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

 

 

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u