OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

 1. Spotkanie rodziców dzieci komunijnych dzisiaj po Mszy o 12.00; kandydatów do bierzmowania –gr. starsza- dzisiaj o 18.00.
 2. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Do czwartku Msza św. wieczorna o 18.00 połączona z nabożeństwem i procesją Eucharystyczną. Dzisiaj procesja eucharystyczna również po Mszy św. o 18.00.W czwartek zakończenie Oktawy. Po procesji błogosławieństwo wianków i ziół.
 3. W czwarte przypada uroczystość N.M.P. z Rokitna – Głównej Patronki diecezji. W tym roku zapraszamy przede wszystkim do duchowej łączności dzięki transmisjom online dostępnym na stronie sanktuarium: http://rokitno.org. i na stronie parafii: http://swiebodzin.pl/.
 4. W piątek uroczystość NSPJ. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych;
 5. Nabożeństwo ku czci NSPJ od poniedziałku do soboty po Mszy św. o 18.00; dzisiaj również po Mszy wieczornej.
 6. W najbliższą sobotę i niedzielę w naszej parafii odbędzie się uroczystość I-szej Komunii Św. Msze z udziałem rodziców i najbliższej rodziny odbędą się:
  w sobotę o 9.30, 11.00 i 00;
  w niedzielę o 10.00 i 12.00.
  Spowiedź dzieci w piątek o 15.30 i 16.30.
  W związku z tym:
  kancelaria parafialna w piątek czynna po Mszy wieczornej
  w sobotę Msza ranna będzie o 8.30.
  a w niedziele o 10.00 i 12.00 kościół prosimy pozostawić dzieciom komunijnym i ich rodzinom
 7. We wtorek przypada VIII rocznica święceń biskupich Bpa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy w modlitwie o Jubilacie.
 8. Spotkania Odnowy w Duchu Św. w poniedziałek.
 9. Dzisiaj po Mszy zbiórka do puszek na KUL.W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca taca przeznaczona na malowanie kościoła. Decyzją pani konserwator w przyszłym tygodniu rozpocznie się pierwszy etap prac przygotowawczych do malowania kościoła, polegający na wykonaniu schodkowych i sondażowych odkrywek stratygraficznych wewnątrz świątyni. Prace te częściowo będą sfinansowane przez LWKZ w Zielonej Górze. Na podstawie tych badań powstanie projekt i kosztorys. Dokumenty te wraz z wkładem własnym, będą podstawą do pozyskiwania środków i malowanie kościoła.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; w Niedzieli„Przyklejeni do smartfonów”;  „Najważniejsze serce świata”. w Gościu Niedzielnym – „ Sakramenty potrzebują wiary”; „ Naprawdę Bóg, naprawce Pokarm”. 
 11. Za ofiary składane na potrzeby parafii, ofiarodawcom serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!. Życzymy radosnego przezywania Dnia Pańskiego. Szczęść Boże!

         Świebodzin 14.06.2020                        Proboszcz    Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u