OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA NIEDZIELĘ CHRYSTUSA KRÓLA

W niedzielę Msze  o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00. – DO CZASU ODWOŁANIA LIMITÓW DOATKOWA MSZA O 7.00

MSZE ŚW. OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU  o     7.00 i 18.00. ;      w sobotę –  o     9.00 i 18.00

Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5 m i zasłanianiu  usta i nos.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE    NA  NIEDZIELĘ CHRYSTUSA KRÓLA

  1. Dzisiaj XXXIV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym – uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Patronalne święto Wyższego Seminarium Duchownego, a także AK i KSM.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy o 8.30 zmiana Tajemnic Żywego Różańca; ze względu na limit osób bardzo proszę by na zmianie były  tylko Zelatorki lub przedstawiciele poszczególnych Róż.
  3. W środę na Msza św. i spotkanie zapraszam PZC i chętnych do posługi w tej grupie.
  4. Za tydzień 29 listopada I Niedziela Adwentu – nowy rok liturgiczny. Prosimy o przygotowanie Wieńców Adwentowych do naszych domów , które poświęcimy po Mszy o 12.00.
  5. Za tydzień planowaliśmy rozpoczęcie Rekolekcji Adwentowych, którym przewodniczyć miał o. Micha Legan z Jasnej Góry. Ze względu na trudną sytuację pandemiczną rekolekcje zostają odwołane.
  6. W poniedziałek nabożeństwo do św. Józefa, we wtorek do Św. Michała ; w środę po Mszy św. zapraszam na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Prosimy o zapisywanie intencji na Nowennę i pozostawianie ich w skrzynce przy obrazie Matki Bożej. W czwartek o 17.30 adoracja w intencji powołań.
  7. Kolejny raz przyłączamy się do akcji przedświątecznej organizowanej przez Caritas. Od dzisiaj rozprowadzane będą świece na wigilijny stół w cenie 6 zł. małe i 15 zł. duże. Natomiast od  przyszłej niedzieli 29.XI  do 13  XII trwała będzie akcja zbierania żywności. Prosimy o trwałe produkty jak mąka, cukier, ryż, olej, słodycze.
  8. Można nabywać poświęcone opłatki na wigilijny stół. W tym roku ze względu na wprowadzone ograniczenia tylko w zakrystii. Bardzo prosimy by w ramach sąsiedzkiej pomocy umożliwić nabycie opłatków czy wigilijnej świecy również sąsiadom czy bliskim, którzy do kościoła przyjść nie mogą.
  9. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej: GN: Potrzeba wiary Abrahama; Proszę wstać Sad idzie; Niedziela: Oszukał nawet świętych; Aborcja a opętanie; Kocham cię bo jesteś; A w Małym Gosciu Niedzielnym; Zakochani w Świętym Chlebie i płyta Cud nad cudami.
  10. Za ofiary złożone na remont kościoła  w kwocie 4300 zł i te złożone dzisiaj, a  przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!.

Świebodzin  22.11.2020 r.                                   Proboszcz      Ks. Zbigniew Nosal

 

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u