Ogłoszenia Duszpasterskie na XXX Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj uroczystość rocznicy poświęcenia własnego kościoła. Po Mszy św. o 9.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
2. Dzisiaj i jutro nawiedza naszą Parafię i kościół kopia Cudownej Figury Św. Michała z Gargano. Naszym modlitwom przewodniczył będzie ks. Marcin Kałwik, którego serdecznie witamy. Zapraszamy do udziału w uroczystym powitaniu, które rozpocznie się dzisiaj o 17.15, następnie Msza Św. z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie. Msza św. pożegnalna w poniedziałek o 15.00. Szczegóły na plakatach. Kancelaria par. W poniedziałek nieczynna.
3. We wtorek Odnowa w Duchu Św. zaprasza na Mszę św. i spotkanie. W środę po Mszy wieczornej zapraszamy na kolejną katechezę o Synu Bożym
4. W piątek o zakończenie Nabożeństw Różańcowych. 
5. W sobotę 1 listopada uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele o 7.00, 9.00, 10.30 i 18.00. Na Widoku Msza św. o 8.00, w Grodziszczu o 9.30. O 12.00 gromadzimy się przy bramie cmentarza. Na cmentarzu modlitwy za zmarłych zakończone Mszą św. około 12.30 przy Nekropolii Kresowian. 
6. W niedzielę 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. według porządku niedzielnego.
7. W czasie pierwszych ośmiu dni listopada Kościół daje nam przywilej uzyskania odpustu zupełnego za zmarłych, w każdym z tych dni pod warunkami: stan łaski uświęcającej, nawiedzenie cmentarza, modlitwa w intencjach Ojca św., starania o uwolnienie od zgubnych nawyków lub grzesznych przyzwyczajeń. Zachęcamy do korzystania z Sakramentu Pokuty
codziennie przed Mszą św. 
8. W zakrystii można zaopatrywać się w karty wypominkowe, na których wypisujemy imiona zmarłych polecanych we wspólnej modlitwie różańcowej. Wypełnione karty w kopertach wrzucamy do urny przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W tym roku na każdej karcie jest data – dzień w którym będą czytane imiona zmarłych. Wypominki będą od 3 do 22 listopada. Od poniedziałku do piątku po Mszy wieczornej, w sobotę i niedzielę o 17.30.
9. Zapraszamy również na Mszę św. w intencji wszystkich zmarłych –zwłaszcza z naszych rodzin – która odbędzie się w niedzielę 2.XI o 18.00 w naszym kościele. Po Mszy św. udamy się procesyjnie na cmentarz z modlitwą różańcową zakończoną litanią za zmarłych. Prosimy przynieść lampiony, znicze, które postawimy na zapomnianych grobach.
10. Do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.
11. PZSTiZ zaprasza na spektakl słowno-muzyczny p.t „Quo Vadis Domine”. Spektakl odbędzie się w Domu Kultury 30.X o 16.00.
12. Za ofiary dzisiaj złożone, a przeznaczone na cele misyjne oraz złożone w zeszłą niedzielę na remont kościoła w kwocie 5600 zł, serdecznie dziękujemy. W dniu dzisiejszym – w rocznicę Poświęcenia Kościoła – wszystkim troszczącym się o piękno naszego kościoła w wymiarze materialnym składamy wielkie Bóg zapłać!

Świebodzin 26.10.2014, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u