Ogłoszenia Duszpasterskie na XXV Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj  XXV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
2. W  każdą niedzielę na Mszę św. o 12.00 zapraszamy wszystkie dzieci. W kilku pierwszych ławkach chcielibyśmy widzieć dzieci kl. I i II przygotowujące się do I komunii św.
3. W przyszłą niedzielę po Mszy o 10.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
4. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Codziennie o 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. W każdy czwartek pół godziny przed Mszą św. zapraszamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu.
5. W przyszłą niedzielę zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej o godz. 17.00 w ramach nabożeństwa Medjugoryjskiego. Po nabożeństwie spotkanie z uczestnikami tegorocznej pielgrzymki do Medjugorie.
6. Już dzisiaj zapraszamy na uroczystość Odpustową ku czci św. Michała Archanioła, która odbędzie się 29 września o 18.00. Prosimy o przygotowanie sztandarów i feretronów, a dzieci o sypanie kwiatków w czasie procesji. Bardzo prosimy o korzystanie z sakramentu pokuty. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą św.
7. Organizujemy wyjazd na Diecezjalne Dni Młodych oraz Pielgrzymkę Nauczycieli i Wychowawców ,które odbędą się 24 września w Gębicach koło Gubina( jest to teren obozu, gdzie min. przebywał św. Maksymilian Kolbe). Zapisy w zakrystii. Koszt 20 zł.
8. Zapraszamy na pielgrzymkę Róż Żywego Różańca do Rokitna, która odbędzie się w niedzielę 2 października. Wyjazd o 7.30 z parkingu przy Domu Kultury. Zapisy w zakrystii, koszt przejazdu 20 zł.
9. Dzisiaj Mszą św.  o 18.00 w  naszym kościele rozpocznie się Kurs Przedmałżeński. Natomiast o 19.00 zapraszamy na Koncert Galowy w ramach  8 Festiwalu im. Marcina Agricoli
10. Do nabycia kalendarze na 2012 r.: jednostronicowe po 1 zł., wielostronicowe po 3 zł.
11. Jest wiele wolnych intencji. Prosimy o zamawianie Mszy św.
12. W przyszłą niedzielę po mszy św. zbiórka do puszek na KUL.
13. W najbliższą niedzielę, 25 września gościem naszej Wspólnoty Parafialnej będzie Pan ZBIGNIEW BRANACH. Autor książek o Grudniu 1970 roku na Wybrzeżu, agonii komunizmu w Polsce i narodzinach „Solidarności”. W reportażu historycznym PIĘTNO KSIĘŻOBÓJCY przedstawia nieznane okoliczności zbrodni i męczeństwa księdza Popiełuszki. Bohaterami książek Zbigniew Branacha są zamordowani w 1989 r. księża – Stefan Niedzielak, Stanisław Suchowolec i Sylwester Zych. Nasz gość da świadectwo o ks. Popiełuszce i kapłanach, których u schyłku Polski Ludowej pozbawili życia tzw. nieznani sprawcy.
14. Za ofiary dzisiaj złożone na tacę , a przeznaczone  na remont dachu, serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 18.09.2011, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u