Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIX Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj XXIX Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
2. Msza św. O 13.15 z udziałem dzieci kl. I i II oraz rodziców.
3. Natomiast dzisiaj po Mszy św. wieczornej w imieniu Akcji Katolickiej zapraszamy na przedstawienie nawiązujące do 30 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.
4. Dzisiaj Niedziela Misyjna i początek Tygodnia misyjnego. W szczególny sposób modlimy się za Indie.
5. Na Mszy św. O 18.00 odbędzie się obrzęd poświęcenia i wręczenia krzyży kandydatom do bierzmowania z kl. II szkoły średniej.
6. Kolejne spotkania dla tej młodzieży odbędą się w czwartek, piątek i sobotę o 18.00 w kościele NMP Królowej Polski.
7. W przyszłą niedzielę po Mszy o 10.30 zmiana Tajemnic Żywego Różańca. Natomiast na Mszę o 13.15 zapraszam dzieci Kl. III i IV oraz rodziców.
8. Nabożeństwa Rżańcowe od poniedziałku do piątku o 17.00, po różańcu Msza św.. W sobotę różaniec o 8.30; Na modlitwę różańcową zapraszamy codziennie, natomiast we wtorek i czwartek modlitwie przewodniczą dzieci, w środę młodzież.
9. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy o duchowym przygotowaniu do tych dni, a także o modlitwie za naszych zmarłych. Jak co roku można zaopatrywać się w karty wypominkowe, na których wypisujemy imiona zmarłych, których polecać będziemy we wsóplnej modlitwie różańcowej. Wypełnione karty w kopertach prosimy wrzucać do przygotowanej urny przy ołtarzu M.B. Nieustajacej Pomocy.
10. Za ofiary składane na potrzeby parafii, a dziś złożone na remont plebanii serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!

Świebodzin 19.10.2008 Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal