Ogłoszenia Duszpasterskie na XVI Niedzielę Zwykłą

1. W przyszłą niedzielę  po Mszy św. o 9.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca. 
2. W sobotę 25 lipca wspominamy św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżnych. Poświęcenie pojazdów w niedzielę po Mszy św. o 12.00 przed kościołem.
3. W przyszłą niedzielę św. Joachima i Anny. Imieniny obchodzi s. Anna. Pamiętajmy o modlitwie w jej intencjach. 
4. Już dziś zapraszamy na koncert MUZYKI DAWNEJ ,który odbędzie się w naszym kościele 28 lipca o 19.30, w ramach koncertów Przedsionek Muzyki w Raju. Szczegóły na plakacie.
5. Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy w dniach 1 do 12 sierpnia. Zapisy w zakrystii. Zachęcamy do włączenia się w duchowe pielgrzymowanie. Duchowi pielgrzymi wspierają modlitwą pątników. Karty duchowego pielgrzyma do odbioru w zakrystii. Prosimy również o przyjęcie pielgrzymów na noc z 31.07 na 01.08. Chętnych prosimy o zgłoszenie się w zakrystii.
6. W przyszłą niedzielę na  na  naszych organach grać będzie p. Magdalena Frąckiewicz. Absolwentka Muzykologii  w KUL oraz Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie w klasie organów. Prowadzi działalność pedagogiczną i koncertową,  jest współorganizatorką Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Ostrołęce. Zapraszamy 15 minut przed i po mszach na krótki koncert oraz o  17.00. na koncert główny. 
7. Parafia w Jordanowie zaprasza w niedzielę 26 lipca na Odpust połączony z Festynem Rodzinnym. Szczegóły na plakacie.
8. Za ofiary złożone dzisiaj na remont  kościoła i te składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
9. Zachęcamy do zakupu i lektury Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
10. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże!

Świebodzin 19.07.2015, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u