Ogłoszenia Duszpasterskie na XI Niedzielę Zwykłą

1. Nabożeństwo ku czci NSPJ od poniedziałku do soboty po Mszy św. o 18.00; w niedzielę o 17.30. 
2. Raz jeszcze dziękujemy poszczególnym osobom, grupom działającym przy parafii i dzieciom za przygotowanie uroczystości Bożego Ciała, udział w Oktawie i uroczystości NSPJ.
3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania –gr. ks. Marka dzisiaj o 15.00.
4. Zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała we wtorek o 18.00. Liturgii przewodniczył będzie ks. Jarosław Cielecki. 
5. W środę po Mszy wieczornej odbędzie się pierwsze spotkanie organizacyjne ósmego Festynu Michała. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby podzielić się swą pracą i pomysłami.
6. Zapraszamy młodzież na tzw. Noc Nikodemową , w piątek 19.06 u sióstr Miłosierdzia w Myśliborzu. Koszt 20 zł. Wyjazd o 19.00, powrót około północy. Zapisy u ks. Rafała w zakrystii.
7. W przyszłą niedzielę odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin do Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej. 
8. Akcja Katolicka organizuje XI Diecezjalne Zawody Wędkarskie, które odbędą się w Gościkowie na stawach w dniu 27 czerwca. Szczegóły na plakacie (poniżej).
9. Zapraszamy do udziału w 30 Pieszej Pielgrzymce Duszpasterstwa Rolników z Otynia do Częstochowy w dniach 2 – 13 lipca. Szczegóły na plakacie (poniżej). Zapraszamy także do udziału w podobnej pielgrzymce, która wychodzi z naszej parafii 1 sierpnia. Karty uczestnictwa w zakrystii, informacje u ks. Rafała.
10. Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza na Rekolekcje w dniach od 4 do 11 lipca. Szczegóły na plakacie.
11. W dniach 11-12 lipca jest organizowana przez biuro Radia Maryja pielgrzymka na Jasną Górę. Informacje i zapisy w kawiarence pod plebanią w parafii MBKP.
12. Chór Adoramus zaprasza na śpiewanie kanonów dzisiaj w Sanktuarium o 19.00.
13. Dzisiaj po Mszy zbirka do puszek na KUL.W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca taca przeznaczona na remont kościoła.
14. Za ofiary złożone na Świątynię Opatrzności Bożej 810 zł i składane na potrzeby parafii, ofiarodawcom serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać! 

Świebodzin 14.06.2015, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal